Erekce, jak to neznáte

Erekce, jak to neznáte

Myslíte si, že existuje jen jeden druh erekce? Omyl! Dokonce i erekce patří k jevům nebo funkcím, které jsou rozděleny podle určitých kritérií. Obvykle se nerozlišujeme, jaký typ erekce se týká, ale z technického hlediska má každý druh erekce svůj příčinu nebo průběh. V každém případě však erekce je projevem dobrého zdraví člověka a neměl by se za něj nikdy stydět. Je to přirozený proces, který může trvat déle nebo kratší dobu. Nicméně je lepší užívat erekci v nečekaných okamžicích než trpět erektilní dysfunkcí. Není to tak?

Reflexní erekce

Jedná se o erekci, kterou známe velmi dobře. Vychází z fyzického podnětu, tj. Skutečného kontaktu s jinou osobou nebo fyzické stimulace. Když se partneři shromáždí, řeší zármutek a postupně se přestěhují k sexuálnímu jednání, v muži je reflexivní erekce. Dokonce i erekce vyplývající z perorálního, análního sexu nebo masturbace může být nazývána reflexivní.

Psychogenní erekce

Obrázky nahých žen, sledování porno videa, skupinové nebo sexuální nápady se dvěma ženami nebo sex na telefonu. Jedná se o podněty, které vyvolávají psychogenní erekci. Jedná se o lék penisu vytvořený audiovizuálními podněty, případně na základě vlastních myšlenek. Montáž probíhá prostřednictvím viditelného nebo slyšeného impulsu. Tento typ erekce je často pro mnohé muže nepříjemný jev. Objevuje se také v takových nevhodných okamžicích. Například člověk se dívá na krásnou ženu, která hraje s vlasy, pozoruje své dokonalé tělo a začne s ní mít sex, vůně ji nebo jen s ní promluvit a erekce nemůže dlouho čekat. Vycpaný penis v nohách na veřejnosti není opravdu velmi příjemným jevem, ale dobrou zprávou je, že jak rychle se tato erekce vytvoří, může se rychle vzlétnout.

Noční erekce

Noční nebo ranní erekce je reflexní proces, ale nevyplývá z osobního kontaktu. S touto erekcí mužské tělo ověřuje správné fungování genitálií. Jedná se o test, zda penis plní svou funkci. Ranní erekce je výsledkem fyziologických procesů v těle, nikoli výsledkem stimulace nebo erotické představivosti. Během noci se erekce opakuje několikrát. Ráno je erekce v důsledku zvýšené hladiny hormonů nebo plného močového měchýře – pohlavní orgány se probouzejí kvůli vnitřním podnětům v těle. Tento typ erekce je v podstatě jedním z projevů dobrého mužského zdraví. Podle různých studií je tento typ erekce již známo dětmi (chlapci) v břiše.

 

 

 

Share this post

Napsat komentář