Letní sex má své vlastní specifika

Letní sex má své vlastní specifika

Změna sezón mění vše kolem nás. Nejen teplota a počasí, ale také styl oblékání, jídla, konzumované nápoje nebo oblíbené aktivity. Nemusíte to chybět, ale sex v létě av zimě je jiný. V zimě můžeme sexuální hry účinně zahřát, ale v létě potřebujeme něco vychladnout. Jak si užívat sexu v horkých letních dnech?

Ve správný čas

Rozvíjení fyzické aktivity v pravé poledni během největšího ohně milovníka se zdá být nikdo. Nejlepší čas milovat je brzy ráno, nejlépe při východu slunce. To je v tomto okamžiku, že obě pohlaví vykazují vysokou citlivost pohlavních orgánů a ženy mohou dosáhnout poměrně rychlého vzrušení. U mužů je ranní erekce běžným jevem, ale během léta má mírně odlišnou chuť. Druhá dobrá část dne, která zaručuje kvalitní lásku, je čas po západu slunce. Stejně jako začne začínat tlumené světlo a jemný letní vánok zní, hormony v našem těle doslova rostou a hledají uspokojení.

Voda, voda, voda

A opět voda. Nejoblíbenější atrakce v létě jsou ty, které jsou spojeny s vodou. Více, bazény, vodní nádrže nebo bazény. Získejte sexnější sex ve sprše, plaveckém bazénu nebo na moře během léta, a určitě ne. Můžete se ochladit, vyzkoušet nové lokality a možná mít nějaký adrenalin. Dávejte si však pozor na čistotu, abyste se vyhnuli zbytečným problémům ve formě zánětu nebo nemoci v genitální oblasti.

Dráždivější předehra

V létě můžete zažít méně vzrušení a nižší libido. Buď pohlavím kvůli teplu nemáte vůbec žádný vkus, nebo jste jen rozhodnut, ale vyčerpání vám nedovolí, aby jste to plně využili. Je to velmi dráždivá předehra, která bude nejen partnerem, ale i vy, pánové. Leto je dobrodružná a neuvěřitelně vzrušující, aby obdivovala ženskou krásu. Mnoho žen chodí bez spodního prádla a nosí těsné šaty nebo volné miniatury, pod nimiž ukazují své ctnosti a dokonalé tvary. Dokonce i když se dívají na sporu ženy, muži ztrácejí svou divokou lásku. Čerstvá letní vůně působí jako afrodiziakum nebo nový účes nebo jemný make-up, který přimět muže k varu velmi rychle. Jakým způsobem přinést partnera do správné atmosféry? Pozvěte ji na míchaný drink, pořiďte si nový parfém, zvýrazněte oblečením svoji vysportovanou postavu a samozřejmě lichotky a džentlmenstvo se nosí i v létě! Po nápoji pokračujte ve svém domově a bude to důležitý okamžik. Protože je to horko, dejte si přestávku. Naha. Pokud nejste zvyklí chodit po domácnosti nazí a většinou skáčete hned pod peřinu, budete zpočátku možná oba v rozpacích. Je čas na to změnit, a léto je dobrý čas. Který muž by neváhal podávat na večeři holého partnera?

 

Share this post

Napsat komentář