Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Účinky

Zlepšení je možné zpozorovat po cca měsíčním užívání, každý člověk je však odlišný a reaguje jinak. Zákazníci však občas tvrdí, že prodloužení výdrže pozorují už po pár dnech. Optimální je užívání v délce 2 – 2,5 měsíce denně.

Statistiky výrobce nelžou, důkazem jsou spokojení zákazníci, kteří užívají eJoy® dlouhodobě. Na základě jejich doporučení se však objevují i noví zákazníci, což svědčí o účinnosti přípravku.

Ideální způsob je využití cviků na posílení penisu, které můžete jednoduše vyhledat na Internetu (Kegelovy cviky).

Užívání eJoy® je naprosto bezpečné, eJoy® má za sebou důkladné testování, které neprokázalo žádné nežádoucí účinky. V ojedinělých případech mohou být zaznamenány mírné bolesti hlavy, v případě zpozorování nežádoucích údajů nepokračujte v užívání doplňku a kontaktujte nás. Není vhodný pro osoby trpící na srdečně-cévní onemocnění a těhotné ženy, také se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.

Složení

Ano, eJoy® obsahuje pouze přírodní výtažky z různých bylin. Jedná se o čistě přírodní doplněk výživy vyrobený z rostlin posbíraných z různých koutů světa.

Využitie eJoy® u športovcov je v poriadku, neobsahuje žiadne nepovolené látky (doping). Taktiež neobsahuje žiadny z alergénov uvedených v štandardnom zozname alergénov (orechy, lepok, a pod.).

eJoy® se od ostatních přípravků odlišuje výjimečným složením a stovkami spokojených zákazníků na celém světě, kteří si dnes užívají sex mnohem lépe, než dříve.

Užívání a dávkování

Jedno balení obsahuje 24 tablet. Doporučené dávkování jsou 2 tablety denně (= 1 dávka). Doporučuje se užít jednu tabletu ráno po snídani a jednu tabletu večer po večeři, resp. před spaním. Jedno balení Vám tedy vydrží 12 dnů.

První jídlo nastartuje správně trávicí systém, díky čemuž dokáže Vaše tělo vstřebat maximum účinných látek z přípravku. Užívat můžete i nalačno, ale účinek není optimální.

Užijte tabletu i v průběhu dne, na výsledném účinku se to velmi neprojeví, i když je vhodné užívat ráno a večer kvůli optimálnímu rozložení.

Doporučená dávka skládá z 2 tablet denně a neměla by se překračovat. Někteří zákazníci však užívají jednu tabletku extra půlhodinu před pohlavním stykem na „posílení“.

Kombinovat přípravky rozhodně nedoporučujeme, maji podobné složení a tělo není schopno vstřebat najednou velkou koncentraci účinných látek. Přebytek Látky tělo nevyužije a vyloučí.

Cigarety mají špatný vliv na krevní tlak, pro dlouhodobých kuřáků může eJoy® způsobit zvýšení tlaku. Příležitostné kouření by však nemělo být problémem.

Použití alkoholu a jakéhokoliv léku nebo doplňku výživy se nedoporučuje, protože alkohol snižuje nástup účinných látek v organismu. Alkohol v malém množství však nezpůsobí žádné riziko, ale může snížit účinek přípravku.

Záleží na složení konkrétního léku, je nutné se poradit s lékařem.

Nedoporučuje se užívání, pokud u Vás v minulosti došlo k alergické reakci na některou z látek nacházející se ve složení, pokud trpíte srdeční poruchu resp. poruchu jater, pokud máte poruchu krvácnosti, vředovou chorobu, vrozenou poruchu sítnice, nebo užíváte léky schopné uvolňovat oxid dusnatý (např. při léčbě angíny Pečte.) Rovněž se nedoporučuje při problémech s játry nebo přecitlivělosti na některou ze složek. Při užívání se nedoporučuje současné užívání jiného doplatí výživy, případně léku určeného k léčbě poruchy erekce (je nutná konzultace s lékařem).

Doručení a platba

Pokud jste od nás obdrželi slevový kód, jste určitě náš spokojený zákazník. Kód z kupónu zadejte při vyplňování nové objednávky do pole „slevový kód“. Sleva bude uplatněna po potvrzení.

Občasně je možné od nás dostat k objednávce slevový kupón, případně nabízíme výhodné balíčky.

Ceny za měsíční balení eJoy® začínají na 2000Kč (3 balení po 24 tbl. = Dávkování 2 tbl. Denně), ideálně výsledky se dostaví po druhém až třetím měsíci užívání. Myslete nato při objednávce a objednejte si větší balení a ušetříte.

Doručení kurýrem GEIS stojí 120Kč a kurýr doručí Vaši objednávku až k Vám domů. O diskrétnost se nemusíte obávat, balení je označeno pouze štítkem s adresou a je důkladně uzavřené. Při objednávkách nad 2000Kč je poštovné ZDARMA.

V tomto případě doporučujeme probrat zásilku od doručovatele a kontaktovat nás.

Ano, produkt zasíláme označen jen štítkem s adresou a je kvalitně zabalen.

Každou objednávku expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky. Doručení můžete tedy očekávat v průběhu 2 až 3 pracovních dnů.

Nejjednodušší možnost je vyplnění objednávky online, případně e-mailem, telefonicky ale i SMS.

Ostatní

Soukromí je pro nás důležité. Vaše osobní údaje zadáváte na zabezpečené webstránce (zelený zámek v adrese www.ejoytablety.cz ve Vašem prohlížeči), Vaše údaje jsou ukládány do databáze v šifrované formě. Doručení garantujeme v neprůhledném balíku bez označení obsahu.

Jsme si jisti kvalitou našeho produktu, proto je možné vrácení peněz za každé neporušené balení. Pro více informací nás kontaktujte.

Přípravek je možné zakoupit výhradně na stránce autorizovaného distributora pro Českou a Slovenskou republiku – www.ejoytablety.cz.

Chcete-li opravdu 100% účinný přípravek eJoy®, originál se dá koupit výhradně u nás. Existuje mnoho napodobenin, ale originál je jen jeden.

Potřebujete poradit?

Nevíte se rozhodnout nebe jste nenašli odpověď na Vaši otázku? Kontaktujte nás, odpovíme vám diskrétní a v co nejkratším čase.

Napsat komentář