Pikantní sexuální praktiky

Pikantní sexuální praktiky

Sexuální hranice v posteli mohou být nastaveny jinak. Kde necháte svého partnera nebo partnera jít? Můžete mít klasický sex, trochu hravost se sexuálními pomůckami nebo potřebujete něco jiného, ​​možná trochu agresivní, které ostatní mohou považovat za trochu zvrácené? Existuje několik praktik, které nepatří k běžné sexuální praxi, ale čím je odvážnější vztah a život zakořenění.

50 odstínů …

Známý film inspiroval mnoho netradičních sexuálních praktik. Povolit pár vyjíždět před sexem může být trochu děsivé, ale realita není tak děsivá. Existují různé formy propojení nebo spojení partnera a jedna forma této náklonnosti má dokonce i své jméno. Jedná se o japonské otroctví, které zahrnuje vazbu partnera nebo partnera prostřednictvím útku jemného a neškodného materiálu. Jedná se o to, že spojíte ruce, vážete je na tělo, vážete nohy nebo zcela imobilizujete tělo. Proč tato praxe slouží? Jeho podstatou je zajistit tok krve vybraných částí těla, aby bylo dosaženo větší citlivosti. Vazbou se krev nalije do části a bude citlivější na dotek. Okamžitě na lidském těle jsou připojeny menší nebo větší uzly, což zajistí lepší průtok krve do erotogenních zón. Samozřejmě, před cvičením japonského otroctví je nutné vyjasnit hranice a podmínky hry tak, aby se partneři navzájem neublížili a vždy mějte na paměti, že musí být opravdu jemné. Tato praxe je navíc velmi účinná při boji se stresem, zlepšuje imunitu a zvyšuje náladu.

Žena k muži, muž k manželce?

Tato činnost vyžaduje hodně odhodlání. Zvláště u mužů. Žena připíná pás kolem pásu, na kterém je připojen vibrátor nebo anální kolík. Úloha v posteli se otočí a žena hraje muže a muže … Stává se ženou. Přiložený vibrátorem, žena proniká do análního otevření svého partnera a dává mu bezprecedentní potěšení. Velmi důležitá je adekvátní zvlhčování skrze lubrikační gel a žena by měla nejdříve připravit partnera proniknutím prstu. Toto je praxe, která skutečně funguje trochu obrácená a není vhodná pro všechny. Spíše pro silnější znaky. A samozřejmě nezapomeňte na přísnou hygienu a citlivou léčbu.

Pouze masturbace

Dokážete si představit, že ležíte vedle vašeho partnera, který vás uspokojí a nemůžete na ni upadnout a dostat se k ní a vyvrcholení? Existují také pravidla hry. Váš partner masturuje a můžete udělat totéž. Žádný vzájemný kontakt, žádný sex. Proč je tato hra dobrá? Trénuje kooperativní touhu, zvyšuje vzrušení, citlivost a partneři jsou více spokojeni se spojením. Vyzkoušíte?

Share this post

Napsat komentář