Zajímavé fakty ze sexuální oblasti

Zajímavé fakty ze sexuální oblasti

Děti v pubertě hledají sexuální informace na internetu, protože jsou stydliví a ptají se dospělé. Dospělí se bojí vyslovit radu nebo vysvětlení odborníků a často se jedná o nedorozumění a mýty, které mohou ovlivnit samotný sexuální život. Na co se nejvíce starají lidé?

Úbytek hmotnosti v důsledku pohlaví

Jo, opravdu chybíš sex. Samozřejmě máme aktivní vášnivý sex s dostatečným pohybem. Pokud se těšíte na klidné odpočinkové prostory a váš partner / partner dělá vše pro vás, neprovádějte snížení hmotnosti. S aktivním sexem můžete spálit až 200 kalorií a pomoci zbavit endorfiny – hormony štěstí do krve.

Může penis přerušit?

Ano, to může. Toto není přímočará zlomenina, protože v penisu není žádná kosti, ale mezi lidmi a lékaři je zlomený penis. K zlomení dochází většinou při malých nehodách – jestliže žena silnější přisedne ztopořený penis, pokud penis vyklouzne při sexu z vagíny a narazí na hráz či dokonce při neopatrné masturbaci a příliš divokém orálním sexu. Pokud je vyžadován zlomený penis, měla by být provedena operace.

Alergie pro prach, pyl a spermie

Přesně tam jsou lidé, kteří jsou alergičtí na spermie. Ne specifické pro spermie, ale pro určité látky, které obsahují mužský ejakulát. Pokud se jedná o alergickou ženu, hlavní symptomy zahrnují intimální oblast intimální oblasti po nechráněném sexu a zarudnutí. Na jejich ejakulátu mohou být dokonce alergičtí na muže! Alergie se projevuje spálením, svěděním a zčervenání místa, která přišla do styku se spermatem.

Čím je klitoris větší, tím intenzivnější je orgasmus?

Lidé často mají mylnou představu, že intenzita ženského orgasmu závisí mimo jiné na velikosti klitorisu. Tento pohled je ovšem symbolickým. Zda žena má menší nebo větší klitoris, má stejné množství nervových zakončení a každá žena má stejnou sílu klinického orgasmu. Samozřejmě, existuje několik praktik, kterými může žena procítění orgasmus ještě více znásobit, například pravidelným cvičením cviků na zpevnění pánevního dna (Kegelovy cviky), kterými zároveň procvičuje svalstvo v okolí vagíny a klitorisu. Hledat souvislost mezi velikostí klitorisu a silou orgasmus patří mezi omyly tipu „čím větší penis, tím lépe uspokojení“ nebo „čím větší prsa, tím více vzrušení“. Dokonce i velikost penisu nemůže významně ovlivnit ženský orgasmus, mnoho žen tvrdí, že velikost je poměrně silná. Pokud jde o poprsí, dokonce i malé prsa jsou erotogenní zónou, pokud se jejich partner dostatečně stará o vzrušení ženy s menším poprsí, stejně jako s většími prsy.

Share this post

Napsat komentář