• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Nejčastější dotazy

Účinky | Složení | Užívaní a dávkovaní | Doručení a platba | Ostatní

Účinky

Po jaké době mohu očekávat výsledky?
Zlepšení je možné zpozorovat po cca měsíčním užívání, každý člověk je však odlišný a reaguje jinak. Zákazníci však občas tvrdí, že prodloužení výdrže pozorují už po pár dnech. Optimální je užívání v délce 2 – 2,5 měsíce denně.

Je eJoy® skutečně účinný?
Statistiky výrobce nelžou, důkazem jsou spokojeni zákazníci užívající eJoy® dlouhodobě. Na základě jejich doporučení se však objevují i noví zákazníci, což svědčí o účinnosti přípravku.

Jak mohu umocnit účinky přípravku?
Ideální způsob je využití cviků na posílení penisu, které můžete jednoduše vyhledat na Internetu (Kegelovy cviky).

Je užívání tohoto doplňku bezpečné? Existují nějaké nežádoucí nebo vedlejší účinky, pokud jde o eJoy®?
Užívání eJoy® je naprosto bezpečné, eJoy® má za sebou důkladné testování, které neprokázalo žádné nežádoucí účinky. V ojedinělých případech mohou být zaznamenány mírné bolesti hlavy, v případě zpozorování nežádoucích údajů nepokračujte v užívání doplňku a kontaktujte nás. Není vhodný pro osoby trpící na srdečně-cévní onemocnění a těhotné ženy, také se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.

Složení

Je skutečně eJoy® přírodní? Nejedná se o chemii?
Ano, eJoy® obsahuje pouze přírodní výtažky z různých bylin. Jedná se o čiste prírodní doplněk výživy vyrobený z rostlin posbíraných z různých koutů světa.

Obsahuje eJoy® nepovolené látky nebo alergeny?
Využití eJoy® u sportovců je v pořádku, neobsahuje žádné nepovolené látky (doping). Také neobsahuje žádný z alergenů uvedených ve standardním seznamu alergenů (ořechy, lepek, apod.).

Zkusil jsem už jiné přípravky, no nefungovaly, proč by mi měl pomoci právě eJoy®?
eJoy® se od ostatních přípravků odlišuje výjimečným složením a stovkami spokojených zákazníků na celém světě, kteří si dnes užívají sex mnohem lépe, než dříve.

Užívání a dávkování

Kolik tablet obsahuje jedno balení? Kolik tablet mám užívat?
Jedno balení obsahuje 24 tablet. Doporučené dávkování jsou 2 tablety denně (= 1 dávka). Doporučuje se užít jednu tabletu ráno po snídani a jednu tabletu večer po večeři, resp. před spaním. Jedno balení Vám tedy vydrží 12 dní.

Proč bych neměl užívat nalačno ale až po jídle?
První jídlo nastartuje správně trávicí systém, díky čemuž dokáže Vaše tělo vstřebat maximum účinných látek z přípravku. Užívat můžete i nalačno, ale účinek není optimální.

Co se stane, když jsem ráno zapomněl užít eJoy®?
Užijte tabletku i během dne, na výsledném účinku se to velmi neprojeví, i když je vhodné užívat ráno a večer kvůli optimálnímu rozložení.

Mohu užít i více tabletek denně?
Doporučená dávka sestává z 2 tablet denně a neměla by se překračovat. Někteří zákazníci však užívají jednu tabletku extra půlhodinu před pohlavním stykem na „posílení“.

Mohu eJoy® kombinovat s jiným doplňkem výživy určeným na posílení libida?
Kombinovat přípravky rozhodně nedoporučujeme, maji podobné složení a tělo není schopno vstřebat najednou velkou koncentraci účinných látek. Přebytek látek tělo nevyužije a vyloučí.

Co eJoy® a kouření?
Cigarety mají špatný vliv na krevní tlak, pro dlouhodobých kuřáků může eJoy® způsobit zvýšení tlaku. Příležitostné kouření by však nemělo být problémem.

Je možné užívat najednou eJoy® a alkohol?
Použití alkoholu a jakéhokoliv léku nebo doplňku výživy se nedoporučuje, protože alkohol snižuje nástup účinných látek v organismu. Alkohol v malém množství však nezpůsobí žádné riziko, ale může snížit účinek přípravku.

Mohu eJoy® kombinovat s léky na předpis?
Záleží na složení konkrétního léku, je nutné se poradit s lékařem.

Kdy eJoy® určitě neužívat?
Nedoporučuje se užívání, pokud u Vás v minulosti došlo k alergické reakci na některou z látek nacházející se ve složení, pokud trpíte srdeční poruchu, resp. poruchu jater, pokud máte poruchu krvácnosti, vředovou chorobu, vrozenou poruchu sítnice, nebo užíváte léky schopné uvolňovat oxid dusnatý (např. při léčbě angíny pečte.) Také se nedoporučuje při problémech s játry nebo přecitlivělosti na některou ze složek. Při užívání se nedoporučuje současné užívání jiného doplňku výživy, případně léku určeného k léčbě poruchy erekce (je nutná konzultace s lékařem).

Doručení a platba

K zásilce byl přiložen slevový kupón, jak ho uplatním?
Pokud jste od nás obdrželi slevový kód, jste určitě náš spokojený zákazník. Kód z kupónu zadejte při vyplňování nové objednávky do pole „slevový kód“. Sleva bude uplatněna po potvrzení.

Poskytujete na eJoy® slevy?
Občasně je možné od nás dostat k objednávce slevový kupón, případně nabízíme výhodné balíčky.

Není to moc drahé?
Ceny za měsíční balení eJoy® začínají na 1885 CZK (3 balení po 24 tbl. = Dávkování 2 tbl. Denně), ideálně výsledky se dostaví po druhém až třetím měsíci užívání. Myslete nato při objednávce a objednejte si větší balení a ušetříte.

Kolik stojí poštovné?
Doručení kurýrem GEIS stojí 98Kč a kurýr doručí Vaši objednávku až k Vám domů, nebo Česká Pošta – Balík do ruky: 79Kč. O diskrétnost se nemusíte obávat, balení je označeno pouze štítkem s adresou a je důkladně uzavřené. Při objednávkách nad 1800Kč je poštovné ZDARMA.

Je součástí zásilky i daňový doklad?
Ano, součástí zásilky je i řádný daňový doklad.

Co když mi zásilka dorazí poškozená?
V tomto případě doporučujeme nepřebrat zásilku od doručovatele a kontaktovat nás.

Je balení diskrétní?
Ano, produkt zasíláme označený jen štítkem s adresou a je kvalitně zabalen.

Jak dlouho trvá, než zásilku odešlete?
Každou objednávku expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky. Doručení lze tedy očekávat v průběhu 2 – 3 pracovních dnů.

Jak mohu objednat eJoy®?

Nejjednodušší možnost je vyplnění objednávky online, případně e-mailem, telefonicky ale i SMS.

Ostatní

Jak bude zajištěna moje anonymita při nákupu eJoy®?
Soukromí je pro nás důležité. Vaše osobní údaje zadáváte na zabezpečené webstránce (zelený zámek v adrese www.ejoytablety.cz ve svém prohlížeči), Vaše údaje jsou ukládány do databáze v šifrované formě. Doručení garantujeme v neprůhledném balíku bez označení obsahu.

Za jakých podmínek je možné eJoy® vrátit?
Jsme si jisti kvalitou našeho produktu, proto je možné vrácení peněz za každé neporušené balení. Pro více informací nás kontaktujte.

Dostat eJoy® v lékárně nebo někde jinde než u oficiálního distributora pro Českou republiku?
Přípravek je možné zakoupit výhradně na stránce autorizovaného distributora pro Slovenskou a Českou republiku – www.ejoy.sk a www.ejoytablety.cz

Proč je nejlepší koupit eJoy® jen u nás?
Pokud chcete opravdu 100% účinný přípravek eJoy®, originál lze koupit výhradně u nás. Existuje mnoho napodobenin, ale originál je jen jeden.

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě