Zkušenosti

eJoy referencie

Příběhy spokojených mužů

 

Nic není lepší reklama, než skutečné příběhy a zkušenosti mužů, kteří eJoy® vyzkoušeli a rozhodli se podělit o svůj názor. Jelikož respektujeme soukromí, neuvádíme při hodnocení celé jméno.

Překvapení za skvělou cenu

Byl jsem překvapen z účinků Enjoy. Neměl jsem nějaké problémy s erekcí ale pociťoval jsem trošku potřebu pro sebe něco udělat. Cenově přijatelné.

Petr 
60 rokov

Vyzkoušel jsem a jsem nadmíru spokojený

Doporučil mi ho kamarád, objednal jsem si ho z recese. Asi po 2 týdnech jsem začal pociťoval velmi pozitivní vliv na erekci. Jako super hodnotím diskrétní balení eJoy a rychlé dodání.

Tomaš 
42 rokov

Už žádné vedlejší účinky

Řešil jsem problémy s erekcí za pomoci lékaře. Nicméně objevily se mi nežádoucí účinky a bolest hlavy mi nestála za to …. Začal jsem pravidelně užívat eJoy již 3 měsíce a jsem spokojený, cenově levnější než různé medikamenty.

Marek 

43 rokov

Dlouho jsem hledal, už jsem našel

V určitém okamžiku života jsem nějak začal pociťovat že moje erekce už není to co bývala, proto jsem na internetu prohlížel různé porovnávání přípravků na zkvalitnění erekce. Vyzkoušel jsem a vyplatilo se, díky.

Ján 
44 rokov

Dlouhodobý pomocník

Moje zkušenosti jsou jednoduché používám 2 tablety eJoy asi 30 minut před sexem a nikdy mě nezklame, důležité je však dlouhodobé užívání.

Jiží
65 rokov

Pro zaneprázdněného

Hodně pracuji a stále jsem ve stresu. Prozkoumal jsem si složení, vyzkoušel a nezklamal mě. Spotřebuji jednu krabičku měsíčně a cítím se při sexu super.

Honza
36 rokov

Bez návštěvy u lékaře

Moje občasné selhání jsem nechtěl řešit formou lékaře a proto jsem se rozhodl na internetu vyhledat pomoc. Vyzkoušel jsem už několik přípravků ale eJoy se mi osvědčil nejvíc.

Cyril 
48 rokov

Dal jsem na radu manželky

Do koupě mě dotlačila manželka. Začal jsem ho užívat a vím že jedním z hlavních kritérií bylo i přírodně složení bez vedlejších negativních účinků. Dnes je eJoy našim společným partnerem.

Ondrej a manželka
53 rokov

Oceňuji diskrétní doručení

Řeknu to na rovinu mým problémem bylo jako když žiji s rodiči v jednom bytě dostanu takový přípravek aniž by to rodiče nějak nezjistil a neřešili co to je. Byl jsem spokojený a překvapený kurýr mi zavolal a doručil čistou bílou obálku. Super doporučuji.

Kristian – Brno
28 rokov

Mnohem lepší než ostatní přípravky

Využívám tyto přípravky již nějaký čas a důkladně si dívám složení a cenu. A poměr cena a kvalita hovoří jednoznačně pro Ejoy.

Marek
49 rokov