Magazín

Letní sex má své vlastní specifika

Změna sezón mění vše kolem nás. Nejen teplota a počasí, ale také styl oblékání, jídla, konzumované nápoje nebo oblíbené aktivity. Nemusíte to chybět, ale sex v létě av zimě je jiný. V zimě můžeme sexuální hry účinně zahřát, ale v létě potřebujeme něco vychladnout. Jak si užívat sexu v horkých letních dnech? (Pokračování textu…)

Read more...

Erekce, jak to neznáte

Myslíte si, že existuje jen jeden druh erekce? Omyl! Dokonce i erekce patří k jevům nebo funkcím, které jsou rozděleny podle určitých kritérií. Obvykle se nerozlišujeme, jaký typ erekce se týká, ale z technického hlediska má každý druh erekce svůj příčinu nebo průběh. V každém případě však erekce je projevem dobrého zdraví člověka a neměl by se za něj nikdy stydět. Je to přirozený proces, který může trvat déle nebo kratší dobu. Nicméně je lepší užívat erekci v nečekaných [...]

Read more...

Zajímavé fakty ze sexuální oblasti

Děti v pubertě hledají sexuální informace na internetu, protože jsou stydliví a ptají se dospělé. Dospělí se bojí vyslovit radu nebo vysvětlení odborníků a často se jedná o nedorozumění a mýty, které mohou ovlivnit samotný sexuální život. Na co se nejvíce starají lidé? (Pokračování textu…)

Read more...

Pikantní sexuální praktiky

Sexuální hranice v posteli mohou být nastaveny jinak. Kde necháte svého partnera nebo partnera jít? Můžete mít klasický sex, trochu hravost se sexuálními pomůckami nebo potřebujete něco jiného, ​​možná trochu agresivní, které ostatní mohou považovat za trochu zvrácené? Existuje několik praktik, které nepatří k běžné sexuální praxi, ale čím je odvážnější vztah a život zakořenění. (Pokračování textu…)

Read more...

V jakém znamení se narodil dokonalý milenec?

Někdo věří v horoskop, jiný není, jiní je dokonce sledují. Měsíc, ve kterém se člověk narodil, může mít podstatný vliv na povahu člověka nejen v pracovním životě nebo ve zdraví. Tyto údaje skutečně ovlivňují také sexuální aktivitu a osobní život člověka. Kdo jsou ti nejdivočejší v posteli? (Pokračování textu…)

Read more...

Ženské kondom

Jaké jsou jeho výhody a nevýhody? Kondom, nebo mužský kondom, každý ví. Na trhu jsou různé značky, velikosti, materiály nebo příchutě. Jedná se o klasickou formu antikoncepce, která chrání oba účastníky zážitku z lásky před možnými sexuálně přenosnými nemocemi. Každý, kdo s ním přišel do kontaktu, může mít jistotu, že i přes jeho jednoduché použití vyžaduje protahování určitou obratnost. Čím více zkušeností, tím rychleji a efektivněji je nasazení. Mnoho lidí neví o existenci ženských kondomů. Jak to funguje a jaké [...]

Read more...

Tipy pro perfektní orální sex

Orální sex je součástí téměř každého sexuálního života partnerů. Často se jedná o předehru, která v obou partnerech probouzí neuvěřitelnou touhu po vyvrcholení, může stimulovat a vykopávat senzorické buňky správným směrem. Touha po ústním uspokojování může být opravdu silná, ale v krátké době může být tato touha rychle překonána. Pokud chcete zažít perfektní orální sex, který nemůžete snadno zapomenout, postupujte podle určitých pokynů a rozhodně ne. (Pokračování textu…)

Read more...

Jaké jsou milence ženy podle znamení zvěrokruhu?

Myslíte si, že povaha člověka a jeho charakteristik se odvíjí od měsíce, ve kterém se narodil? Pokud ano, budou vám pro vás zajímavé následující informace. V závislosti na znamení ženského porodu je velmi snadné určit, co je milenka a jaké techniky jí nejlépe vyhovují v posteli. (Pokračování textu…)

Read more...

Viacnásobný orgazmus nie je mýtus

Jeden orgazmus, za ním druhý a občas aj tretí. Po tejto schéme túži pri sexe zrejme každý z nás. Podľa žien, ktorým sa nepodarilo počas svojho sexuálne aktívneho obdobia dosiahnuť ani jeden orgazmus, je ten viacnásobný nepochopiteľný. Považujú ho za akési želanie, ktoré však nie je možné docieliť. Aj medzi mužmi kolujú na viacnásobný orgazmus rôzne názory. Podľa jednej skupiny ide len o fámu a viacnásobný orgazmus neexistuje, podľa iných (ktorí ho reálne zažili) je dosiahnuteľný veľmi ľahko. Je to naozaj pravdu? Môže [...]

Read more...

Vzťah bez záväzkov. Aké sú jeho výhody a nevýhody?

Ak sa nechcete viazať trvalým vzťahom, prípadne ste krátko po rozchode s dlhoročným partnerom alebo sa len jednoducho nechcete pri každej chuti na sex zoznamovať s niekým novým a strácať čas zdĺhavým obletovaním a balením vhodnej adeptky, je pre vás vzťah bez záväzkov ako stvorený. Existuje pár pravidiel týchto vzťahov a mali by ste ich poznať skôr, ako sa s osobou nežnejšieho pohlavia na takomto vzťahu dohodnete. Druhou možnosťou je mať „kamarátku s výhodami“, teda vzťah označovaný aj ako „friends with benefits“. Aký je medzi nimi [...]

Read more...