• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

5 způsob, jak na přirozené prodloužení penisu pro uspokojení vaší partnerky

Délka penisu je jedna z nejvíce rozebíraných témat, pokud přijde na sexuální život. Nejde jen o nějakou bulvární záležitost, existují na to i seriózní výzkumy a statistiky. Přestože u každého muže je velikost pohlavního údu dána individuálně a hlavně geneticky, existuje několik způsobů, jak přispět k jeho zvětšení.

Velikost penisu a její vliv na sexuální život

Mužská pohlavní soustava funguje na principu ztopoření pohlavního údu, který patří do její vnější části. Díky ztopoření je pak penis schopen proniknout do pochvy, kde může přijít po ejakulaci ve správném čase ovulačního cyklu ke spojení spermie a vajíčka.

Mechanismus vzniku ztopoření je závislý od nahrnutí krve do topořivých tělísek v penisu, díky čemuž dojde k jeho zvětšení a to tak do objemu, tak do délky a do tloušťky. Podle statistik je světový průměr délky penisu kolem 13 cm, z biologického hlediska by mělo většině ženám stačit mnohem méně, údajně jen něco okolo 9 až 10 cm.

Velikost penisu však má v mnoha ohledech vliv na kvalitu sexuálního života:

  • čím objemnější a více ztopořený penis je, tím lépe může vyplnit prostor vagíny a může tak lépe dráždit nervová zakončení na stěnách
  • délka penisu je důležitá hlavně pro dráždění nervových zakončení na konci vagíny, téměř až při hrdle dělohy, jinak je důležitá spíše tloušťka
  • kromě velikosti je důležitá i technika přirážení, při jejich vhodné symbióze může totiž žena dosáhnout vaginální typ orgasmu, který je intenzivnější
  • kromě dosažení maximálního ztopoření je důležité tento stav i co nejdéle udržet, ochabnutí erekce totiž automaticky zmenšuje penis

Nejlepší možnosti, jak zvětšit a prodloužit penis bez operace

Nedostatečná velikost nebo délka penisu se dá řešit několika způsoby. Mezi ty nejradikálnější patří různé operační zákroky, které jsou však rizikové a časově či finančně nákladné. Lepší je proto využít přirozenější způsoby.

Zde je 5 tipů, které by vám mohly pomoci:

Jelqing: Přirozené zvětšení penisu do délky by vám měla zajistit technika zvaná jelqing. Jde o masáž, která je podobná dojení a natahujete při ní penis od kořene po špičku sevřenou rukou ve tvaru písmene O. Pozor však na intenzitu, abyste neporanili.

Extendery: Na podobném principu fungují i ​​nastavovadla, tzv. natahovače. Jde o mechanické zařízení využívající princip dlouhodobého a postupného natahování penisu většinu dne i více měsíců po sobě. Výsledkem může být prodloužení o 1 či 2 cm.

Vakuové a vodní pumpy: Okamžitý výsledek zvětšení vám mohou zajistit i vakuové či vodní pumpy. Ty se nasadí na pohlavní úd a na principu podtlaku okamžitě zvýší jeho prokrvení a tedy i zvětšení. Výsledek však trvá jen pár hodin.

Bylinky: Ne, žádná rostlina vám velikost penisu nezvětší na dvojnásobek, ale mnohé z nich mohou výrazně napomoci lepšímu prokrvení topořivých těles pomoci tak zvětšení během erekce. Jde například o řeřichu peruánskou, kotvičník zemní a ženšen.

Speciální gely: Posledním známým způsobem je využití speciálních gelů s lokální aplikací. Tyto přípravky obsahují zmíněné výtažky z bylin, ale i aminokyseliny typu L-Argin či L-citrulin, které také podporují lepší prokrvení penisu.

Důležitá je nejen délka, ale i tloušťka penisu

Mezi aspekty, které se rozebírají už o něco méně, ale jsou také velmi podstatné pro kvalitní sexuální život, patří i tloušťka penisu. Právě proto je důležité dívat se na penis a jeho velikost komplexně. Největší vliv na délku i tloušťku má přitom erekce.

Její kvalitu lze ovlivnit několika způsoby, například i těmi, které jsou popsány výše. V případě, že by vám to nestačilo a chtěli byste mít ještě tvrdší a lépe ztopoření, můžete sáhnout i po některých podpůrných přípravcích, například jako je značka eJoy®. Dobrou zprávou je, že jejich působení je přirozené a hlavně dlouhodobé.

Na rozdíl od léků na předpis, které pomáhají pouze na problém s erektilní dysfunkcí, komplexní podpůrné přípravky vám pomohou na lepší erekci a tedy i na tloušťku penisu. Výsledkem je tak celkové zvětšení penisu a ještě lepší sexuální život.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě