• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Afrodisiaka pro muže a které nápoje, potraviny, koření, bylinky a suroviny je obsahují

Afrodiziakum

Pokud si myslíte, že afrodisiaka jsou jen věcí dávné minulosti, kdy lidé věřili na různé zázračné nápoje, lektvary či léčivé rostliny, mýlíte se. Zkušenosti a praxe ukazují, že i dnes mají ty nejlepší mužské afrodisiaka výrazné pozitivní účinky a to nejen na výkon při milování v posteli, ale celkově na sexuální zdraví komplexně.

Co jsou afrodisiaka pro muže a jaké účinky nabízejí

Tak, jak existují afrodisiaka, které pomáhají ženám dosáhnout vzrušení či orgasmu, existují i ​​afrodisiaka pro muže se speciálními funkcemi na jejich sexuální život. Nepomohou vám sice se všemi problémy a nemocemi, ale mají opravdu viditelné účinky.

Nemusí přitom ani jít o žádné synteticky vyráběné parfémy nebo látky, jejichž užívání již hraničí s rizikem ohrožení zdraví, právě naopak. Ty nejlepší mužské afrodisiaka jsou přirozené a působí plně v souladu s přírodou. Několik z nich nemají vliv izolovaně pouze na pohlavní soustavu, ale mohou celkově zvýšit vitalitu a pocit energie.

Afrodisiaka vám pomohou zejména v těchto oblastech:

  • uvolnění mysli a snížení napětí, stresu či nervozity, což jsou faktory zodpovědné za několik problémy s erekcí i ejakulací
  • zlepšení nástupu a kvality erekce, několik afrodisiaka totiž stimulují krevní oběh v pohlavním údu a zlepší jeho prokrvení
  • podpora hladiny testosteronu, což je důležitý hormon zvyšující produkci spermií a také zvyšující sexuální touhu, libido a sexuální apetit
  • zlepšení fyzické výkonnosti a zvýšení síly či energie, ať už jde o fyzickou nebo mentální energii a s tím spojenou sexuální vitalitu

Které mužské afrodisiaka jsou nejlepší a nejúčinnější

Pokud chcete na vlastní kůži zažít výše zmíněné účinky, ať už půjde o ty přímé ke zlepšení potence, nebo také o ty nepřímé a dlouhodobé, které mají celkový vliv na pocit uspokojení při sexu, výběr různých afrodiziak je poměrně velký.

Toto jsou ty, které patří mezi nejlepší:

Byliny a koření: Nejlepším afrodiziakem pro muže je koření, hlavně chilli, zázvor, pepř či bazalka, které mají pozitivní vliv na zlepšení prokrvení genitálií a speciální pohlavního údu. Z rostlin jsou zase velmi účinné kotvičník zemní, maca a ženšen, které působí na libido, potenci, plodnost i erekci.

Oleje a semínka: Na posílení tvorby testosteronu a zvýšení libida lze využít i olivový olej nebo kokosový olej. Ještě účinnějším prostředkem jsou některé druhy semen, například sezamová semínka bohaté na vitamin E nebo lněná semínka obsahující minerály také stimulující hladinu testosteronu.

Ořechy: Velmi účinným afrodiziakem jsou také některé druhy ořechů, hlavně pro obsah látek zvyšujících produkci oxidu dusnatého, který může napomoci výraznému zlepšení ztopoření penisu. Mandle mají například vliv i na produkci testosterónu a a pistácie pročišťují krev a takto zlepšují krevní oběh.

Zelenina: Pokud jde o zeleninu, muži mohou na zlepšení sexuálního libida sáhnout po několika druzích. Artyčoky pomáhají na zlepšení prokrvení genitálií, chřest podporuje činnost prostaty, česnek má navzdory své aroma také výrazný vliv na sexuální apetit a celer speciální feromony účinkující na ženy.

Ovoce: Pokud jde o ovoce, nejvíce se vyplatí zaměřit na to, které obsahuje arginin zlepšující erekci, například červený meloun a jahody. Avokádo zvyšuje hladinu testosteronu zlepšujícího sexuální apetit, banány jsou zdrojem draslíku a sexuální energie a mango podporuje vzrušivost na sexuální dráždění.

Med: Med můžete konzumovat samostatně nebo i s více druhy ořechů, ovoce a zeleniny. Možná jste to nevěděli, ale tato potravina je skvělým afrodiziakem, který obsahuje látky, vitamíny a stopové prvky zvyšující pocit energie, vitality a zlepšující i sexuální výkon mužů, hlavně z hlediska výdrže.

Čokoláda: Méně zdravým druhem sladkosti, která však má ve správném množství stimulační účinky na sexuální apetit mužů, je čokoláda. Platí to o té, která obsahuje alespoň 60% kakaa. To má totiž stimulační účinky na endorfiny, což jsou hormony vyvolávající štěstí, ale také na lepší prokrvení penisu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě