• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Kvalitní erekce díky akupunktuře

 

Kvalita sexuálního života u mužů se s jejich rostoucím věkem pomalu snižuje. Začnou se objevovat problémy se silou či délkou erekce, impotencí, erektilní dysfunkcí či předčasnou ejakulací. Mnoha mužů trápí tyto problémy již v mládí, jiní se s nimi setkají až později, ale obecně jsou problémy v intimní oblasti pro muže nepříjemné a stresující. Důvodů, které mohou stát za vznikem erektilní dysfunkce, je opravdu mnoho.

Velmi důležitá je celková životospráva a (ne) dostatek pohybu, podstatnou roli hrají onemocnění (vysoký tlak, cukrovka, skleróza, psychologické problémy, neurózy, deprese a další), konzumace léků či pokles hladiny testosteronu v krvi. I řešení choulostivého problému spojeného s funkčností penisu je několik. Mnoho mužů sáhne po vitaminových doplňcích, které jsou volně dostupné v lékárnách či v internetových obchodech. Tyto vitaminové doplňky jsou založeny na přírodní bázi, jsou vyrobeny z kvalitních přírodních výtažků a obsahují látky, přirozeně podporující mužskou potenci. Odhodlanější páni zavítají i do ambulancí lékaře, kterému se svěřil se svým problémem a očekávají od něj účinnou léčbu. I přesto, že se jedná o delikátní problém, ostýchavost mužů klesá a stále větší procento dokáže je k lékaři bez jakýchkoliv problém či studu. Existují i ​​alternativní možnosti léčby erektilní dysfunkce, ať už se jedná o fytoterapii nebo akupunkturu.

Alternativní možnost odstraňování nemocí či poruch v organismu v podobě akupunktury pochází z dávné minulosti. Zkušení čínští léčitelé používali akupunkturu jako účinný prostředek i v boji se závažnějšími onemocněními. Tento prvek tradiční čínské medicíny její založen na vpichován tenkých dlouhých jehel do míst na kůži, které jsou označovány jako aktivní či strategické body. Tyto body jsou podle alternativní medicíny propojeny s lidskými orgány a jejich drážděním pomocí jehel dochází k pozitivní reakcí. Po vpíchnutí jehly totiž bod vyšle signál „svému“ orgánu a ten upraví své fungování. Akupunktura navrací lidskému tělu rovnováhu, odstraňuje blokády a upravuje toky. Pro úpravu erekce (odstranění erektilní dysfunkce) se jehly napíchávat po obou stranách páteře, v těžších případech i do rukou či nohou. Aby měla akupunktura požadovaný účinek, proces je třeba opakovat minimálně jednou týdně po dobu 3-6 měsíců. Akupunktura se při tom doporučuje těm mužům, u kterých vznikly problémy s erekcí na základě psychologických problémů. Pokud například trpí depresemi, ztrátou sebevědomí či podceňováním se, mají díky akupunktuře šanci na nápravu. I oni by však měly počítat s možností, že akupunktura nemusí jejich problém vyřešit dokonale. Akupunktura není vhodná pro lidi trpící hemofilií, psychózami, chorobami spojenými s krvácivostí a nedoporučuje se ani těhotným ženám.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě