• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Anální sex – zážitek či tabu?

 

Při myšlence na anální sex dají obě pohlaví svým výrazem najevo, jaký je jejich postoj k této stále oblíbenější sexuální praktice. Muž s blaženým úsměvem na tváři představujíc si večerní scénu v posteli, při níž si dokonale užije tajemství análního sexu a dosáhne neobvyklý a intenzivní vrchol, je jasně za. Žena dává s nesouhlasným výrazem najevo, že není novou sexuální praktikou příliš nadšená a nechápavě kroutí hlavou, proč muž touží právě po tomto druhu uspokojení. Ano, pro muže je anální sex zajímavější a vzrušující jako pro ženy. Proč je to tak?

Mužů láká představa análního sexu zejména protože jde o něco nového, co nezažívají pravidelně. Klasický sex začne být pro ně po určitém čase tak trochu nudný a i přesto, že existuje množství různých poloh, stále jde o klasiku. Touží po něčem novém a v případě, že jsou oba partneři připraveni, je právě anální sex vhodnou volbou.

Čím těsněji, tím lépe. Muži při sexu oblibě, když penis „vchází“ do těsného a úzkého prostředí. V tomto směru má anální sex oproti klasickému opravdu navrch. Ženská vagína je velmi pružná a když má žena za sebou už nějaký ten sexuální zážitek, vagína se většinou roztáhne a nezajistí muži tak úzké sevření jako před tím. Svalstvo análního otvoru není tak pružné, neumožňuje roztažení a proto dokáže penis obepnout těsněji. Právě to je jeden z důvodů, proč muži hledají jiné alternativy uspokojení a přicházejí tak k myšlence na anální sex.

Pro ženy je anální sex takříkajíc nepříjemný. Tedy alespoň dokud ho reálně nevyzkoušel. Po prvním a správném análním sexu mnoho žen změní názor. Správný anální sex znamená, že je anální otvor dostatečně připraven – zvlhčený a roztažený. Pokud se muž uspěchat, může partnerce způsobit nepříjemnou bolest a dokonce i malé ranky či větší poranění. U ženy tak následně způsobí problém s vyprazdňováním a o dalším zpestření sexuálního života v podobně análního sexu může jen snít. Právě z těchto důvodů je představa análního sexu pro ženy nesympatická. Muži takové problémy nemají a právě proto jsou pro anální sex tak nadšení a odhodlaní. Tak jako při prvním sexuálním styku, i při prvním análním styku třeba být dostatečně ohleduplný, trpělivý a jít na věc velmi pomalu. Je mnoho žen, které si anální sex oblíbili a nemají vůči němu žádné předsudky. Vzájemná komunikace mezi partnery je důležitá zejména z hlediska stanovení si určitých hranic a pravidel, které posunou anální sex na vyšší level. Pokud se vaše partnerka zatím nedala přemluvit na tento druh rozkoše, zkuste jí mezi řečí zmínit, že při análním sexu zažívá žena mnohem intenzivnější orgasmus než je zvyklá při klasickém sexu a možná vám později i sama navrhne, abyste to spolu zkusili.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě