• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Benefity aktivního sexu

Milování, které vyvrcholí intenzivním orgasmem, je bezpochyby jednou z nejoblíbenějších lidských činností. Pocity vzrušení a požitku, které lidé při sexu zažívají, jsou prostě nepopsatelné. Kdo je během sexu zažívá, ví o čem je řeč. Kromě příjemných slastných pocitů však milování přináší i řadu dalších benefitů na lidské tělo a zdraví.

Chcete zhubnout? Sexujte!

Pokud potřebujete snížit svoji hmotnost a nemáte čas na sportovní aktivity, najděte si čas na pravidelný sex. Při pravidelném a intenzivním milovaní se totiž v těle probíhají stejné procesy jako při cvičení. Různé studie se zabývají zkoumáním souvislostí mezi poklesem hmotnosti a sexem. Na základě nich bylo vyhodnoceno, že aktivní sex nahrazuje až hodinu tvrdé práce ve fitcentru. Co si však představit pod pojmem aktivní sex? To je jednoduché. Nemůže při sexu jen tak ležet a čekat, že veškerou práci odvede partner či partnerka. Musíte se zapojovat, hýbat se, měnit polohy. Víte, které polohy jsou pro účinné snižování hmotnosti nejlepší? Ty, které provádíte vestoje! Tehdy jste totiž nuceni pořádně zapracovat a spálíte velké množství kalorií.

Tvarování postavy

Spolu s hubnutím při sexu zároveň tvarujete svoji postavu a posilujete svalstvo celého těla. Není tajemstvím, že milování působí blahodárně zejména na problémové partie – stehna, hýždě či břicho. Pokud potřebují dámy zpevnit vnitřní stehenní svalstvo, měli by preferovat polohy s roztaženými nohami. Pokud je trápí vnější svalstvo stehen, vhodné jsou polohy na kolenou případně „na koníčka“. Každá jedna poloha dokáže do činnosti zapojit zadek, zpevnění svalstva v této oblasti proto provádíte automaticky. A co břicho? Jednoduše více zapracujte, zintenzivníte dýchání a výsledky se dostaví iv této oblasti.

Prevence nemocí

Při sexu se do krve vyplavují endorfiny – hormony štěstí, které jsou zodpovědné za dobrou náladu a pocity štěstí. Čím je člověk šťastnější, tím více se z jeho života vytrácejí deprese a různé nemoci. Sex vyrovnává v krvi hladinu pohlavních hormonů, příznivě působí na kvalitu a elasticitu pokožky a lidé, kteří se sexuálním hrátkám oddávají pravidelně vypadají oproti svým vrstevníkům mladší. U mužů se během sexu vyplavuje do krve i více testosteronu, který přispívá k tvorbě bílkovin. Kromě toho je pravidelný sex skvělou prevencí před vznikem erektilní dysfunkce či rakovinou prostaty. U žen zase sex působí proti vzniku křečových žil, celulitidě a zvětšuje objem poprsí. Při milování jsou do činnosti zapojeny i nervová vlákna, čímž se předchází vzniku neurologických onemocnění. Díky sexu si také zlepšíte trávení a metabolismus organismu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě