• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Body vedoucí do ráje

 

I vy jste si již zřejmě všimli, že na partnerku působí určité dotyky či polibky na různých částech těla vzrušující jako v jiných částech. Jde o body, které jsou spouštěmi sexuální žádostivosti a přirozeně zvyšují chuť na sex. Tyto body, nazývané také erotogenní zóny, mohou při správné stimulaci oživit váš sex nevídaným způsobem. Které body působí právě na vaši partnerku se jednoznačně říci nedá, každý člověk má totiž tyto zóny v jiných místech. To, co jednoho vzrušuje, nemusí ve druhém vyvolat žádný neobvyklý pocit a naopak. Jednoduše je třeba zkoumat a zkoušet. Jaké erotogenní zóny přinášejí lidem vzrušení nejčastěji?

Muži vs. ženy

Erotogenní zóny u mužů a už žen mohou být rozdílné. Někteří badatelé věří rozdělení erotogenních zón podle znamení zvěrokruhu, další zkoušejí jen některé – o kterých jsou přesvědčeni, že vyvolají sexuální touhu. Pokud jste se radili s kamarádem, který bod přivádí do varu jeho partnerku, tento bod může být pro tu vaši zcela „nefunkční“. Mužů často vzrušují polibky a slabé kousání ušních lalůčků, ženy nedají dopustit na líbání krku či šíji. Velmi příjemný je pro ně i pocit dechu partnera, který v oblasti krku vnímají zřetelněji a působí přitažlivě. Potěšení pro obě pohlaví přináší i masáž hlavy, muži mají rádi jemné škrábání mezi vlasy. V oblasti hlavy fungují i ​​polibky na tváře, rty, oční víčka či spánky. Masáže krční části páteře i celé páteře jsou skvělým pomocníkem, a to nejen v případě, že chcete partnera či partnerku vylákat k milostným dobrodružstvím. Stimulace bradavek či líbání břicha mají většinou vliv pouze na ženy, muži spokojeně předou při hlazení a škrábání rukou (zejména oblast ramen a bicepsů, to jsou jejich pýchy). Také v dolní části těla se najde množství erotogenních zón – zadek, vnitřní strana stehen, lýtka či chodidla. U žen je třeba povenovať i oblasti nazývané „Venušin pahorek“ a zřejmě pro obě pohlaví je žádaná stimulace pohlavních orgánů. Netypickými body jsou například i jamky pod koleny, dlaně a prsty (nejen ty na nohách). Na těle je množství míst určených pro vyvolání potěšení, stačí je jen najít.

Nejen body na těle

Existují i lidé, u kterých byste erotogenních body na těle hledali marně. A možná se nacházejí také u nich, ale neumí se k nim sami dopátrat. Zaměřují se proto spíše na vizuální podněty, díky kterým se správně naladí. Muže potěší například partnerky v erotické spodním prádle a vysoké podpatky, ženy jsou zase hotové z malých dárků, saténových peřin, příjemné smyslné vůně, ale nepohrdnou ani komplimenty či pohledy, kterými jejich dáváte najevo, že jsou pro vás ty nej.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě