• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Čím potěšíte partnera? Netypickými technikami!

Pokud jste si dosud, milé dámy, mysleli, že intenzivnější vzrušení či pevnější erekci dosáhnete u partnera jen díky dokonalým tělesným křivkám případně díky výjimečnému talentu, jste na omylu. U žen sice stále převládá názor, že velké a zvláště pevná prsa dokáží s mužem doslova divy, už dávno nejsou jediným faktorem, který dokáže muže přivést na vrchol blaha. Mnoho mužů dokonce preferuje menší prsa, které jsou stejně vzrušující jako ty větší. Než dokonalý tělesný vzhled potěší mužů obratnost, zručnost a zkušenosti. Jakými technikami tedy zlepšit sílu partnerova orgasmu?

Zázračná prostata

I muži mají svůj bod G. Ano, čtete správně. V souvislosti se ženským bodem G se mluví o složitosti jeho nalezení, ale ve srovnání s tím mužským je to opravdu velmi jednoduché. Mužský bod G se skrývá v blízkosti konečníku, často jím bývá označována právě prostata. Muži nemají rádi, pokud se partnerka přiblíží k jejich konečníku. Řekněme si na rovinu, ne každému je příjemné, pokud se někdo „pohybuje“ v okolí jeho řitního otvoru. Zkušenější partnerka však ví, že pro dosažení mohutného orgasmu stačí masírovat prostor od varlat směrem k análnímu otvoru. Občas jemně zatlačit, kroužit, zrychlit. Přibližně v této oblasti uvnitř těla nachází prostata, která je velmi citlivá a její stimulací zažije partner orgasmus a ejakulaci jako nikdy před tím.

I muži mají bradavky

Nejen u žen jsou prsa a speciální bradavky elementem přinášejícím vzrušení. I mužské bradavky jsou velmi citlivé a pokud jim partnerka věnuje alespoň občasnou pozornost, velmi rychle napomohou většímu vzrušení. Pohlazení, polibky, dráždění jazykem. Partner se bude možná na počátku dívat trochu udiveně, ale brzy pochopí, proč jste se začali bradavkám věnovat a zaručeně se stimulace mužských bradavek stane pravidelnou součástí vaší sexuální předehry. Ukažte mu, že hra s bradavkami dokáže vzrušit stejně jeho i vás.

Pracujte s vagínou

Víte ovládat svou vagínu? Ne? Chyba! Technice ovládání vaginálního svalstva byste se měli čím dříve přiučit. Kromě toho, že práce se svalstvem v intimní oblasti vám samotné dokáže zajistit silnější a intenzivnější orgasmus, potěšíte i svého partnera. Když v nejlepším stáhnete vaginální svalstvo, zmenšíte tím penisu prostor a protože je v čase erekce díky prokrvení velmi citlivý, pocítí tento stisk opravdu intenzivně. Svalstvo střídavě stahujte a uvolňujte, dokud nedojde k vyvrcholení. Partner vám určitě dá i sám najevo, že se mu tato technika líbí. Pokud ji neovládáte, věnujte čas tréninku. Zkuste například Kegelovy cviky na posílení pánevního svalstva a výsledek se brzy dostaví.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě