• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Dokonalý požitek díky orálnímu sexu

Orální sex praktikovali lidé od nepaměti a ani v současné době není žádným tabu. Při orálním sexu nešlo při tom v dobách dávno minulých jen o styk mezi mužem a ženou, Kamasutra popisuje vzájemné uspokojování mužského pohlaví navzájem (sluhové vs. jejich páni, kastráti = maséři vs. jejich klienti a podobně) jakož i vzájemné uspokojování žen v harému a podobně. Při myšlence na orální styk projdou husí kůži po zádech tak pánem i dámám, právě orální sex je pro ně totiž nejoblíbenějším druhem předehry.

Muži si ho žádají jako sůl

Na rozdíl od análního sexu je orálně uspokojování potřeb stejně žádané tak u mužů i u žen. Podle různých studií jsou však právě muži aktivnější a partnerku častěji navádějí do svého klína, kde vyžadují maximum pozornosti pro své přirození. Mnoho žen si myslí, že je podstatný pouze penis, což je však velký omyl. Laskání varlat je pro muže velmi vzrušující, nabuzující a přináší jim příjemné uvolňující pocity. Muži si svůj sexuální život neumějí bez orálního sexu vůbec představit. Mnozí páni ve výše zmíněných studiích dokonce uvádějí, že zážitek z orálního uspokojení je pro ně mnohem intenzivnější než ze samotného sexu!

I zde platí jistá pravidla

Mužský penis toho zvládne opravdu hodně, ale i on má jistou hranici citlivosti. Špička penisu je nejcitlivější částí, partnerky by si proto měli dávat pozor na agresivnější pohyby či sání. Muži mají rádi spíše polibky, jemné lízání a opravdu jemné sání žaludu. Zcela nevhodné je používání zubů v mužské intimní oblasti, které může zkazit celou snahu a zážitek. Správná technika pro dokonalý orální sex neexistuje, každému vyhovuje něco jiného, ​​ale téměř vždy platí pravidlo: směrem ke kořeni přitlačit, od kořene směrem k žaludu jemně sát. Dámy nikdy nic nepokazí, jestliže při orálním sexu použijí ruky a povenujú se i varletem. Pokud má orální sex vyústit vyvrcholením, předem se s partnerkou domluvte, kde ejakulát skončí.

Co je příjemné pro ženy?

Ženy se na rozdíl od mužů více stydí nasměrovat muže do své intimní oblasti a očekávají, že se muž k orálnímu sexu probojuje sám. Různými technikami orálního sexu se mohou obě pohlaví inspirovat například z erotických filmů, kde jsou pohyby jasně znázorněny. Zakázané není ani používání erotických pomůcek, pokud nevěříte jen svým ústům či rukám. Pokud žena není v klíně „upravená“, vzniká pro muže malý problém – strniště v této oblasti není při orálním sexu ničím příjemným a muže spíše odrazuje. Za nejvhodnější polohy při orálním sexu jsou považovány takzvané lžičky nebo poloha s názvem 69.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě