• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Erektilní dysfunkce a rázová vlna

Při vzniku erektilní dysfunkce se muži snaží odstranit tento problémy různými způsoby. Pilulky na lékařský předpis, přírodní vitaminové doplňky, návštěvy lékaře či injekční léčba. Mezi novější metody léčby erektilní dysfunkce patří terapie ultrazvukovými rádiovými vlnami. Tento druh léčby však není účinný pro všechny muže. Jaké jsou výhody a nevýhody léčby rázovou vlnou?

Princip léčby

Při léčbě erektilní dysfunkce rázovou vlnou je hlavním aktérem přístroj, který svým cíleným působením na poškozenou tkáň v penisu rázovými vlnami zabezpečuje zlepšení funkčnosti této tkáně. Na trhu se nacházejí přístroje, které působí na celou délku penisu současně nebo působí jen na jeho část a je třeba přístroj postupně posouvat. Rázové vlny zlepšují cirkulaci krve, zásobování penisu krví a také působí na obnovu cév. Tento proces je třeba provést několikrát opakovaně, díky čemuž je možné opět dosáhnout kvalitnější erekci. Každé zařízení, které nabízí léčbu rázovou vlnou určuje počet sezení a délku léčby dle aktuálního stavu „pacienta“.

Není účinná pro všechny

Léčba rázovou vlnou se doporučuje mužům, u kterých porucha erekce není spojena s jinými onemocněními či problémy. Jednoduše se u nich začala problémová erekce vyskytovat se zvyšujícím se věkem a nepodařilo se jim zjistit jiné příčiny, které by zhoršený tento stav způsobily. Léčbu sice mohou podstoupit všichni muži, ale pozitivních výsledků se nemusí dočkat. Pokud vznikla erektilní dysfunkce jako důsledek nemocí (cukrovka, vysoký krevní tlak a jiné), užíváním léků na tyto nemoci, psychickými obtížemi případně nevyrovnanou hladinou pohlavních hormonů v krvi, nemusí mít léčba slibovaný efekt. Účinná je zejména pro ty pány, kteří mají přímo oslabené cévy a topořivá tělíska v penisu.

Dočasný účinek?

Mnozí páni se většinou obávají samotné procedury. Ne každý je zvyklý na lékařské prostředí a také na pohledy a doteky od cizích lidí v intimní oblasti. Léčba rázovou vlnou je bezbolestná. Účinky by sice měly být dlouhodobé, ale ne vždy je to tak. Někteří muži se po určité době setkají s návratem erektilní dysfunkce a problém musí řešit opět od začátku. Opětovné léčení rázovou vlnou je povoleno, je pouze na rozhodnutí samotného muže, zda se rozhodne finančnejšie náročnou léčbu opět absolvovat. Právě z finančního důvodu by měli muži přehodnotit, zda se jim vyplatí léčbu rázovou vlnou absolvovat. Pokud vědí o příčinách vzniku erektilní dysfunkce (a jsou jimi například výše uvedené důvody), měli by raději hledat jinou cestu za silnou erekcí. Tato léčba by byla pro ně spíše začarovaným kruhem – dočasný účinek by se střídal s další a další léčbou. Pro těchto mužů jsou vhodnějším řešením spíše přírodní vitaminové doplňky, jejichž dlouhodobé užívání má kromě kvalitnější erekce i několik dalších benefitů.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě