• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Trápení jménem erektilní dysfunkce

 

Na celém světě je spojení erektilní dysfunkce známé miliónům mužů. Setkávají se s ní mladí muži, páni ve zralém věku i starší generace. Pro ty, kteří jí trpí, je doslova trápením. Jelikož znemožňuje aktivně sexuální fungování, muži často upadají do depresí a přivolávají tak na sebe další onemocnění. Podstatné je nestydět se a vzniklý problém začít čím dříve řešit, dokud nepřeroste do ještě větších rozměrů. Důležité je určit příčinu jejího vzniku a hledat cesty pro její odstranění.

Co to je erektilní dysfunkce a proč vzniká?

Erektilní dysfunkce je odborný název pro poruchy ztopoření pohlavního údu. Zjednodušeně řečeno, mužů penis se nedokáže vzpřímit, aby byl schopen sexuální akce, případně je jeho tvrdost či vzpřímení nedostatečné. Příčin vzniku erektilní dysfunkce je mnoho. Projevit se může po úrazu v oblasti pohlavních orgánů či malé pánve, kdy dojde k poškození cév či tkání. Způsobit ji mohou také různé operace a chirurgické zákroky, které oslabí či poškodí tkáně a ty nejsou schopny rekonvalescence. I psychický stav má vliv za rozvoj dysfunkce, muži trpící stresem či depresemi jsou erektilní dysfunkcí postihováni více než muži s vyrovnanou psychikou. Pokud máte problém se ztopořením penisu a jste častým konzumentům alkoholu případně drog a jste kuřák, právě vaše neduhy mohou být příčinou vzniku poruchy. Nedostatek pohybu či nesprávnou životosprávu zřejmě netřeba zvlášť zvýrazňovat. Problémovou skupinou jsou také muži, kteří trpí různými vážnějšími onemocněními (chronické či urologické choroby, cukrovka, hypertenze a jiné) – výskyt erektilní dysfunkce u této skupiny je poměrně častý. Na druhé straně, právě erektilní dysfunkce může muže upozornit, že mu hrozí určité onemocnění. Její vznik je často signálem poškození cév, srdce, mozku, metabolických či urologických onemocnění.

Jak ji odstranit?

Prvním a důležitým krokem je návštěva lékaře, který zhodnotí celkový zdravotní stav a doporučí možná řešení. Důležitá je také celková úprava životního stylu, která může zahrnovat i užívání vitaminových doplňků pro muže. Jelikož se na trhu nacházejí mnohé tobolky založené na přírodní bázi (využívají léčivou sílu rostlin), nemusíte se obávat, že budete vaše tělo zaplavovat různými chemickými látkami. Kromě výtažků rostlin obsahujících tyto tobolky i aminokyseliny a různé vitamíny, které mají řadu dalších výhod a neúčinkují pouze na úpravu erekce (erektilní dysfunkce). Dokáží také pomoci při problémech s prostatou, zvyšují a zlepšují chuť na sex, přinášejí celkové zkvalitnění sexuálního života. Důležité je jejich pravidelné užívání a dodržování dávkování uvedeného na obalu. Vitaminové doplňky jsou vhodné zejména pro ty pány, kteří nechtějí navštívit lékaře, ale potřebují svou situaci neprodleně řešit. Vitaminové doplňky je možné získat bez lékařského předpisu – stačí jednoduché objednání kapslí například přes internet a odstranění poruchy máte na dosah ruky.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě