• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Horoskop lásky 2018 – 1. část

Nový rok s sebou přináší řadu změn a zážitků. Někomu se podaří najít vysněnou práci, jiný najde osudového partnera, další získá velký balík peněz. Na každého z nás čeká něco nového, vzrušující, nepoznané. Novinky se týkají i intimní oblasti. Potkáte nového partnera? Zažijete dokonalé sexuální splynutí? Najdete sexuálního partnera na volné chvíle? Podaří se vám konečně dosáhnout orgasmu v plné síle? Na tyto a další otázky vám odpoví horoskop lásky a erotiky pro rok 2018!

Vodnář

Rok 2018 přinese Vodnářem upevnění vztahů. Více citů, něhy, vášně. Svého partnera začnou považovat za nejdokonalejší bytost pod sluncem, bez které si neumí představit svůj život. Třeba si však stanovit určité hranice. Pokud se přílišná náklonnost přetaví do majetníckosti a žárlivosti, začne vodnáře ohrožovat stín nevěry. Pokud se na svého partnera příliš navážou a začnou ho dusit, partner pocítí nesvobodu a bude hledat pochopení v jiném náručí.

Ryby

Ryby si budou v roce 2018 užívat svůj život naplno. A to doslovně. Žádné hledání partnerů, trvalé vztahy, city či přehnaná romantika. Pro ryby bude tento rok rokem zábavy, odviazanosti, zkoušení nových věcí a užívání si života plnými doušky. Znáte tajemství tantrického sexu? Navštívili jste již obchod se sexuálními pomůckami? Toužíte po sexu s dvěma lidmi najednou? Tak do toho! Tento rok je na sexuální hrátky jako stvořený.

Beran

V prvních měsících roku 2018 potkáte osobu, do které se bezhlavě zamilujete. Budete s ní chtít trávit každou volnou chvíli, projevíte jí naplno své city a budete očekávat jejich opětování. Proto vás doslova položí, když se daná osoba najednou rozhodne couvnout a vaši náklonnost smete pod koberec. Bude vám dost dlouho trvat, než se vzpamatujete, ale přibližně v polovině roku si uvědomíte, že si můžete život užívat i bez partnera. Na řadu přijdou nevázané známosti a navazování nových sexuálních kontaktů. Když to budete nejméně čekat, zjeví se před vámi osoba, kterou okouzlíte a bude po vás toužit po každé stránce.

Býk

Rok 2018 bude pro býků přelomový. Tím, který touží po trvalém vztahu, bude dopřáno setkat osudovou lásku. Ti, kteří se dlouho trápí v nesmyslném vztahu, najdou odvahu na jeho ukončení. Pro býků a býčice, které dosud nepocítili sílu orgasmu nastane opravdu velký obrat. Díky správnému sexuálnímu partnerovi se jim podaří dosáhnout orgasmu a stanou se z nich sexuální draci či dračice. Milování pro ně nabude nový rozměr, najdou si stálého sexuálního partnera a budou s ním zkoušet stále něco nového. Společné sledování lechtivých porno videí, sexuální pomůcky, polohy z KAMASUTRA či sex v trojici.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě