• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Horoskop lásky 2018 – 2. část

Blíženci

V oblasti lásky čekají blížence převratné změny. Mnozí z nich se rozhodnou vstoupit do manželského chomoutu, jiní se naopak rozhodnou ukončit dlouholeté vztahy. Pro obě skupiny však platí, že naberou množství nových sexuálních zkušeností. Ti v manželství naberou odvahu a zakoupí si první erotické pomůcky, ti rozptýleni se zase odhodlají užívat si nevázaně a dokonce i s více účastníky najednou!

Rak

Raci jsou velcí romantici a jejich romantická duše bude pracovat na plné obrátky iv tomto roce. Krátkodobé sexuální známosti nejsou pro ně ničím výjimečným, ale i sexu s neznámou vědí dodat velké množství něhy, romantiky a pozornosti. Nečekejte žádné svíčky ani příjemnou hudbu, raci se orientují spíše na něžné slova, lichotky a působivé zprávy. Svým vyjadřováním dokáží dostat do varu opravdu nejednu osamělou duši.

Lev

Lev bude iv roce 2018 pokračovat v hledání spřízněné duše. I přesto, že lvi vystřídaly již větší množství partnerů, nemohou najít toho pravého. Když najdou sexuální souhru, nevyhovuje jim povaha dotyčného a naopak, když si sednou povahově, neklape jim to v posteli. Lev je komplikovaným a tvrdohlavým znamením, které chce mít iv sexuální oblasti vše pod kontrolou. A právě to partnerce či partnerovi často překáží.

Panna

Nespoutaná, veselá, odvázaná a vždy naladěná na sexuální notu. To je tapeta. Rok 2018 nebude v tomto směru pro panny ničím výjimečným. Nadále si budou život užívat plnými doušky, seznamovat se s novými objekty, občas podlehnou krátkodobému vztahu, ale nakonec se stejně vrátí do starých kolejí. Nejlépe se cítí bez závazků, když si mohou svobodně užívat. Nesnášejí pocit kontroly či omezování. Novinkou v tomto roce může být pro panny zkouška nové sexuální praktiky – tantrického sexu.

Váhy

Váhy stále váhají. A budou váhat iv roce 2018. Užívat si nebo se bezhlavě vrhnout do nového vztahu? Zůstat ve vztahu nebo se posunout do manželství? Ti, kteří nejsou v současném vztahu šťastní, zase budou uvažovat nad jeho ukončením. Ani v sexu váhy nevědí, co přesně chtějí. Nevyhovuje jim ledajaká poloha, nekamarádí se se sexuálními pomůckami, jednou si podívají lechtivé video s nadšením, jindy k němu pociťují odpor. Partner to má s váhou občas těžké, ale sex s váhami stojí zato!

Štír

Štíři jsou velmi uštěpačným znamením. V posteli vás budou chválit a váš výkon vynášet do nebes, ale před kamarády či kamarádkami vás snesou pod černou zem. Sami přitom nejsou nejlepšími milenci. Těžko se partnerovi přizpůsobují, myslí si, že jejich techniky jsou nejlepší na světě, ale do postele nepřinášejí nic nového a podléhají stereotypům. Kritiku si vůbec nepřipouštějí a za vznik případného ložního „FOPA“ viní jen druhou stranu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě