• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Inspirace pro vaše radovánky

Sex je velmi vyhledávanou a oblíbenou činností. Lidé se mu rádi oddávají na různých místech, v různých časech, tradičně nebo experimentální, se stálým partnerem nebo rádi obměňují, se sexuálními pomůckami či bez nich. Časem však do sexuálního života může vejít všednost, stereotyp, tak trochu nuda. Zkusit změnu a okořenit tak vztah dlouhodobý či ten na jednu noc se dá například změnou prostředí. Nahraďte postel, gauč, zem či stůl jinými plochami a zažijte novou vlnu vzrušení.

Otevřené prostranství

Sex na veřejném prostranství je nevhodný, v některých státech dokonce až nezákonný. U nás může být klasifikován buď jako přestupek (může vám být udělena pokuta) nebo trestný čin výtržnictví (hrozí vám trestní stíhání ba dokonce trest odnětí svobody). Tento druh vzrušení tedy vyžaduje trochu odvahy a samozřejmě, musíte znát vhodné místo. Sami nejlépe víte, kam lidé vůbec nechodí a kde je můžete přece jen setkat. Louka, les, zahrada zda pole jsou docela dobrý nápad, zvolte ještě vhodnou část dne a lechtivá zábava může začít.

Neobvyklé místa

Máte klíče od malé místní posilovny? Stavíte dům nebo chatu? Rádi navštěvujete soukromou saunu? Toto je jen pár míst pro uskutečnění vašeho neobvyklého sexuálního zážitku. Sex v autě není ničím výjimečným, ale zkoušeli jste to už na kapotě nebo dokonce na střeše? Pozor na úrazy! Pokud máte presa jen raději soukromí mezi čtyřmi stěnami, iv domácnosti se dá vyzkoušet něco nového. Využijte situaci, kdy dá vaše polovička prát. Sex na zapnuté pračce prý díky různým pohybům a vibracím přináší neobvyklé pocity. I zde si však dejte pozor na bezpečnost.

Po novém i v posteli

Pokud máte přece jen předsudky vůči novým místům, oživte alespoň klasický sex v posteli. Nové polohy najdete například v Kamasutra, oblíbit si můžete i tantrický sex či různé pomůcky (pokud se stydíte si je zakoupit osobně, zkuste objednávku přes internet). Partnerku můžete také překvapit lepším výkonem díky výživovým doplňkem pro zkvalitnění erekce. Účinným afrodiziakem jsou i vonné či masážní oleje, různé druhy pochutin a potravin a zkusit můžete také sledování jemně erotického filmu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě