• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Jak dosáhnout nejlepší ženský orgasmus? Zde jsou tři ověřené techniky

ženský orgasmus

Orgasmus u žen je mnohem komplexnější záležitostí, než u mužů. Nejde čistě jen o fyziologický zážitek, je v tom něco přesahuje až do emocionální roviny. To je také důvod, proč ženy dosáhnou vyvrcholení obvykle těžší, než muži. Na druhou stranu, výsledek stojí za to a téměř vždy jde o výbuch sopky. Třeba ale vědět, jak na to.

Trocha teorie na úvod

Tak, jako u mužů, tak u žen dochází k orgasmu následkem sexuální stimulace a dráždění. Jde o směs fyziologických procesů spolu s chemickými reakcemi v mozku, konkrétně o kombinaci svalových kontrakcí spolu se vzepětím nervové soustavy.

Průběh dosažení orgasmu má tyto tři fáze:

  • první fází je sexuální stimulace, hlavně v erotogenních oblastech, následkem čehož dojde k dráždění nervových zakončení
  • v momentě, kdy dosáhne dráždění maximální úroveň, přijde k vyslání signálu do mozku, který dá podnět k svalové kontrakce
  • nastává orgasmus s maximálními kontrakcemi svalů a mozkovou aktivitou, což je vystřídáno uvolněním svalstva i nervové soustavy

Během orgasmu dochází tak k aktivizaci kosterní soustavy, jakož i k vyplavování různých hormonů v mozku, zvláště pokud jde o dopamin a oxytocin. Ženský orgasmus je oproti tomu mužskému mnohem intenzivnější, ale cesta k němu je delší a náročnější.

To je také důvodem, proč by měli muži vědět o vyvrcholení u žen maximum. Důležité to je hlavně proto, aby mohli dopřát svým partnerkám nejen intenzivní vzrušení, ale také jeho kvalitní zakončení v podobě vyvrcholení maximálního přežití orgasmu. K němu vedou v podstatě tři cesty a každá z nich je v něčem výjimečná.

Vaginální orgasmus

Prvním a nejznámějším typem orgasmu je vaginální orgasmus. Ten je dosaženo stimulací nervových zakončení uvnitř pochvy a to nejčastěji jednoduchým třením pohlavního údu. Výhodou je, že z hlediska techniky není náročné tento orgasmus dosáhnout, ale ženám trvá déle, než vzrušení dosáhne maximální úrovně, obvykle až 20 minut.

Navíc, aby byl muž v tomto ohledu úspěšný, musí mít dostatečně velký nebo hrubý penis. Vaginální orgasmus se totiž dosahuje nejlepší stimulací nervových zakončení buď v nejhlubší části vagíny, nebo po jejím celém obvodu v přední části.

Klitoriální orgasmus

Druhým typem ženského vyvrcholení je orgasmus dosahován stimulací klitorisu. Ten se nachází na horní straně vrchní části pochvy a z pohledu inervovaných je nejdůležitějším bodem na těle. Zároveň je nejcitlivějším bodem na sexuální stimulaci.

To je také důvod, proč je tento typ orgasmu nejběžnější a nejčastěji dosahovaný. Mužům totiž stačí jeho dráždění jazykem nebo prstem a žena se může k vyvrcholení dopracovat bez většího problému i během několika minut. Na druhou stranu, po dosažení tohoto typu orgasmu je nutná delší přestávka na zotavení se z jeho intenzity.

Orgasmus z bodu G

Třetím typem vyvrcholení je orgasmus dosažen stimulací bodu G. Jde o místo uvnitř vagíny, které se nachází na její přední straně od pupku a to v oblasti 5 až 8 cm od vstupu. V tomto místě je inervaci také velmi bohaté a vhodným drážděním, například krouživými pohyby nebo třením, je možné dosáhnout vyvrcholení.

Dosažení orgasmu z bodu G může být i penisem, nejčastěji v poloze „zezadu“, ale i stimulací prstem. V případě, že zapojíte také druhou ruku a budete ní mírně tlačit na bříško, možná se partnerka dočká i tzv. mokrého orgasmu.

Dvě dobré rady na závěr

Pokud chcete partnerku uspokojit, nestačí vědět techniku ​​jen teoreticky, důležitější je praxe. Nabírejte proto zkušenosti, učte se přímo při milování a neustále objevujte a zkoušejte nové polohy, techniky nebo způsoby dráždění.

Druhá rada zní: nebojte se zeptat. Ženy vůbec nejsou stejné a ani podobné při dosahování orgasmu, takže je třeba zajímat se vždy o pocity té partnerky, se kterou právě jste. Ptejte se na detaily, klidně i během milování, nebo ještě lépe po něm. Uvidíte, že informace, které získáte, vás obohatí mnohem víc, než byste mohli tušit.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě