• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Jak funguje vzrušení u muže, jak ho dosáhnout a jaké problémy s ním mohou být

Vzrušení

Erotické vzrušení patří přirozeně k životu, o to více k tomu sexuálnímu. U mužů však mohou v některých případech nastat určité problémy či potíže s jeho dosažením a to zejména v důsledku sníženého libida. Na druhou stranu, ani mnoho žen zcela přesně neví, jak chlapa správně vzrušit a jaké triky je na to možné využít.

Co je vzrušení a jaké jsou nejčastější problémy s ním u mužů

Definice říká, že za pojmem sexuální vzrušení je soubor několika projevů, které vznikají jako přirozený důsledek sexuálního dráždění. Tato stimulace může být přímá nebo nepřímá, čili může mít vizuální i kontaktní formu.

Samotné vzrušení vzniká na základě biologických a chemických procesů, především v nervové soustavě. Není ovládané vůlí a jde spíše o reflex, který vychází z dráždění nervových zakončení v erotogenních zónách. U muže jde hlavně o oblast genitálií, přičemž nejviditelnějším výsledkem vzrušení je ztopoření penisu.

Se sexuálním vzrušením však mohou nastat i problémy:

  • nejčastěji jde o nedostatečnou vzrušivost, která je ovlivněna nízkým libidem, u mužů tedy nízkou hladinou hormonu testosteron
  • druhým častým projevem problémů se vzrušením je právě nedosažení erekce, případně dosažení jen velmi slabého ztopoření
  • vážnější případy spojené s nedostatečným vzrušením se projevují problémům s tvrdostí erekce a hlavně s jejím udržením dostatečně dlouhou dobu
  • pokud i dojde k erekci, může muži příliš dlouho trvat, než nastane ejakulace, což je projevem rychlého opadnutí sexuálního vzrušení

Jak zlepšit dosažení mužského sexuálního vzrušení

Nakolik sexuální vzrušení je u mužů z hlediska mechanismu vzniku poměrně komplexní děj, třeba k němu tak přistupovat i při jeho zlepšování. Z pohledu ženy je dobré využít všechny dostupné možnosti, prostředky a také zkratky.

Toto jsou nejlepší rady pro ně:

Perfektně upravené ruce, nohy a vlasy: To, co si muž jako první všimne na každé ženě, je její vizáž. Netřeba si lhát, ale prostě to tak je, ať už chtě nebo nechtě. Podcenit netřeba žádný detail, čili nalakované nehty na rukou i nohou, hladce oholené nohy a vlasy, které nejsou mastné, jsou nezbytnost.

Zvýrazněte své přednosti: Každá žena, bez ohledu na to, jakou má postavu či věk, má své přednosti, třeba je jen zvýraznit. Ideální je to udělat přes oblečení a doplňky, například šperky. Zaměřte se na šaty, které zvýrazní vaši postavu a doplňte jejich decentními ozdobami. Být trendy je být sexy!

Vůně: Kromě zraku patří mezi důležité sexuální smysly i čich a právě na to mnoho žen zapomíná. Vyzkoušet se vyplatí ať kvalitní parfémy, ale hlavně feromony. Pozor však, ne najednou, protože příliš intenzivní vůně dokáží feromony překrýt. To, že skutečně fungují, si ověříte podle množství referencí na internetu.

Striptýz: To pravé vzrušení u muže začíná až v momentě, kdy přejdete k svůdnému vlnění se před ním. Nejdříve v šatech a při dobré hudbě, postupně se jich však zbavujte, až budete pouze ve spodním prádle. Tu shazovat ze sebe nemusíte, mnohem lepší bude, pokud vyzvete partnera, aby vám s ní pomohl on.

Dotyky: Od vizuálního kontaktu třeba přejít k tomu přímému a to prostřednictvím dotyků rukou či prstů. Nebojte se ho chytit za ruce, možná to nebude po tak dlouhé době, co jste spolu, ani čekat. Překvapit ho můžete i tím, jak se mu smyslně prehrabete ve vlasech nebo si ho přitáhnete při líbání.

Polibky: Nejen dotyky, ale hlavně své rty můžete využít u muže na dosažení a neustále stupňování vzrušení. Zkuste polibky doslova po celém těle, muži je milují na šíji, krk, uši, ale i zápěstí a samozřejmě hrudník. Pokud se k tomu přidá i hra těla a zapojíte své rty, bude to dokonalé divadlo.

Konec stereotypu: Pokud již jdete přímo na věc, snažte změnit stereotyp a rutinu a udělejte něco netradičního. Co tak si jako předehru podívat s partnerem začátek nějakého erotického filmu pro dospělé? Nebo zkusit netradiční polohy či erotické pomůcky? Změna je přesně to, co umí radikálně zvýšit mužské vzrušení!

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě