• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Jak si okořenit sex?

Není sex už tím, čím býval kdysi? Každému z nás se může stát, že se v posteli najednou začne nudit. Někdy to je kvůli dlouholetému a stereotypnímu milostnému životu, někdy kvůli zvýšenému stresu a někdy nám jednoduše dojdou nápady. Je důležité, abyste to nenechali jen tak ale našli něco, co vás oba uspokojí. Zlepšíte tím nejen váš partnerský vztah ale i pracovní život, protože budete šťastnější a spokojenější. Naštěstí to není nic, s čím byste si nedokázali poradit. Prozradíme vám zajímavé tipy, které okoření vás sexuální život.

Vytvořte si chvilku jen pro sebe

Určitě si pamatujete na začátky, které byly plné vášně a sexu. Neobvyklé místa, několikrát do dne, příležitostné žárlivé scény, to vše patří k novému vztahu. Bohužel, časem toto pobláznění vyprchá a přejde to do zvyku. To často vede k podvádění, protože pokud jsme si svou polovičkou jistý a navíc, nás už nemá čím překvapit, hledáme opět něco bláznivé. Je jasné, že za to může i život, jaký vedeme – práce, množství povinností, stres, děti, domácnost. To vůbec neprospívá partnerskému natož intimnímu životu. Vsaďte proto na sebevědomí a ukažte své polovičce, že s vámi není nuda, že vás stále přitahuje tak jako na začátku – pokud ne ještě více a překvapte ji novými nápady.

Na to, abyste okořenili svůj sexuální život, nepotřebujete mnoho času ani peníze. Stačí, když si v týdnu vyhradíte čas jen pro sebe a občas vyzkoušíte někteří z našich tipů.

Erotické hračky

První a nejzákladnější radou, jak si můžete okořenit svůj intimní život, jsou erotické pomůcky. Vyberte se na společný nákup, který vás už sám o sobě dokáže pořádně navnadit a pořiďte si na začátek nějakou drobnost, která vám pomůže rozdmýchat uhasnutí vášně.

Společná sprcha

Není snad nic příjemnější než horká sprcha po dlouhém, náročném dni v práci, že? Teplé kapky dopadají na každou část vašeho těla, voňavá pěna zklidňuje vaše buňky a pára, která se hromadí kolem dodává celému večernímu rituálu tajemný nádech. A představte si, jaké příjemné to může být s vaším partnerem.

Nuda pláž

Neztrácejte čas a využijte poslední horké dny na pláži, ale na té nudistické. Už jen samotná odvaha opalovat se a koupat mezi nahými lidmi dodá do vaší posteli vzrušující nádech. Možná vás to natolik chytí, že už se nikdy nebudete chtít koupat v plavkách. V takovém případě můžete vyzkoušet i lázně, ve kterých najdete bazény určené pro „naháčů“. Můžete si být jisti, že toto bude jen začátek toho, co budete zažívat.

Hotelový pokoj

Chcete uniknout z každodenního ruchu běžného života? Vyrazte do světa! Rezervujte si pokoj v hotelu a dejte si tajné rande se svou láskou. Vášnivou noc vám zajistí nejen nové prostředí, ale i šance dělat cokoliv, kdekoliv a to bez svědků. Pokud si to chcete užít ještě více, prožijte v hotelovém pokoji klidně i dvě noci.

Týmová hra

Možná se vám to bude zdát nepravděpodobné, ale týmové hry jako například volejbal či obyčejný bowling, dokáží zvýšit váš apetit a zlepšit partnerský vztah. Malým bonusem bude i to, že se příjemně odreagujete a možná se z toho stane váš nový společný koníček. Pokud vás týmové hry nebaví, vyzkoušejte různé svlékací hry, hrajte nazí puzzle nebo Twistera.

Sexy oblečení

Klasickou obměnou je právě spodní prádlo, které může v partnerovi vzbudit novou vlnu vášně. Můžete vyzkoušet krajkové a odvážnější spodní prádlo, které zahalí co nejméně z vašeho těla. Také postačí, pokud si dáte záležet na tom, aby vám kalhotky občas koukaly zpod gatí, ale dejte pozor na to, aby se vám to nestávalo pravidelně. To by už nemuselo mít požadovaný efekt. No pokud jste odvážnější, klidně si můžete pořídit i kostým, který vás i vašeho partnera vnese do těch nejdivočejších snů.

Rychlovka

Ta se jednoduše neodmítá! Mimořádně atraktivní nabídkou, kterou můžete dosáhnout oživení touhy partnera po vás, je neplánovaný a rychlý sex. Vyzkoušet jej můžete prakticky kdykoliv, například pokud váš drahý odchází na služební cestu – těsně před odchodem mu dejte dlouhý a vášnivý polibek, který v něm určitě vzbudí zájem. Stejně to můžete vyzkoušet i ráno, zatímco vaše děti ještě spí nebo dokud se chystáte do práce.

Afrodiziakum

Zajímavou možností jsou i afrodisiaka, které můžete přidat do chutné večeře. Takovými jsou vanilka, hořká čokoláda, zázvor, jahody, ústřice. Vyzkoušet můžete i naše přírodní tablety eSlim®, které jsou zárukou dokonalé noci. Potom vám už zůstane jen čekat a doslova sklidit, co jste zažehli.

Odvážná večera

Co tak spojit dvě věci, které má váš partner rád? Připravte mu chutné jednohubky a servírujte je na svém nahém těle. Na začátek úplně postačí, pokud si na břicho a intimní partie pokladete jahody a do rukou vložíte sklenice se šampaňským. Vyzkoušet můžete opravdu cokoli, doporučujeme jídlo servírovat rozumně, tak aby partnerovy ústa směřovaly od krku směrem níže. Překvapte ho tak při příchodu domů z práce.

Skupinový sex

Nemusíte se bát, v posteli budete pouze vy dva. Postačí, když svému partnerovi dopřejete pohled na souložící páry, aniž by je viděl naživo. Oblepte ložnici erotickými fotkami a nechte svého partnera ať si užije pohled na vás i jiných, aniž by vám byl nevěrný. Podobný efekt má samozřejmě i porno video, ale fotky budou mnohem nápaditější.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě