• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Jak si získat ženu

 

Muži většinou s navazováním nových kontaktů v kruhu žen problém nemají. Stačí přímý pohled, oslovení, tanec či pozvání na skleničku a po chvíli už oba zainteresovaní vědí, jakou cestou se bude seznámení dále ubírat, tedy zda konverzace skončí jen u slov, případně se přesune do bytu jednoho z nich. Ve většině případů je však cílem navázat kontakt, který bude pokračovat dalšími setkáními a trvalejším vztahům. Ne každý muž má to štěstí, že dokáže ženu zaujmout už na první pohled a je ochotna mu věnovat svůj čas. Existuje však pár zaručených způsobů, díky kterým muži působí na ženy jako magnety. A to doslova.

Nebuďte dotěrný

Pokud vám dá žena hned na začátku najevo, že nemá o komunikaci či drink s vámi zájem, zbytečně se nevnucujte. Zřejmě má na to své důvody, může být zadána nebo krátce po rozchodu, a tehdy s ní budete jen ztrácet čas. Vše je jednodušší, když jiskra přeskočí hned na začátku a padnete si do oka navzájem. Vytipujte si proto ženu, která vám alespoň nepatrně projeví náklonnost či zájem.

Přirozenost nadevše

Nesnažte se zaujmout za každou cenu. Ženy hned vědí určit rozdíl, zda je muž přirozený a na nic se nehraje nebo se přetvařuje jen aby zaujal. Vhodné není ani poukazovat na vaše pracovní postavení či majetek, může to působit až příliš povýšeně či namyšleně. Jednoduše buďte takový, jaký ve skutečnosti jste a nesnažte se na sebe upozornit za každou cenu.

Žádná lítostivost

V žádném případě nepremeňte komunikaci na opisování svého neštěstí či problémů. Pokud ženě začnete vyprávět jak vás žádná nechce, jak se vám nedaří v práci, nemáte přítelova podobně, odeženete od sebe i ji. V ženské hlavě se v takovém případě odehrává množství myšlenek, snaží se vypátrat důvod, proč se vám nedaří a proč jste sám a většinou je pro ně výsledek jasný. Můžete si zato sám svým přístupem.

City na uzdě

Jste s ní poprvé a už její vyznáváte lásku? Obrovská chyba. Žena hned vycítí, že to tímto způsobem zkoušíte na každou druhou a že vaše city nejsou upřímné. Fráze jako miluji tě, miluji tě, chci s tebou prožít zbytek svého života a další si opravdu nechte na později. Ženu nimi jen zbytečně vystrašíte.

Přehnaná dobrota

Být galantní je správné. Ženám se líbí, když muži dodržují určité hodnoty, které jsou zažité již od dávnější minulosti. Usazení ke stolu či otevření dveří působí velmi mile a v dnešní době i překvapivě. Ne všichni muži jsou zastánci projevování galantnosti dámám na veřejnosti, počet džentlmenů stále klesá. Pozor však na přílišnou dobrotu, laskavost a přehnanou péči. Žena se pak cítí jako vaše dítě, ne jako potenciální partnerka.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě