• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Kamasutra

Milostní polohy

Mnozí její obsah považují za skvělou inspiraci na nové sexuální zážitky. Je to přece zázračná kniha, která nabízí tipy na romantické, jednoduché či krkolomnější polohy. Do postelových hrátek vnese určité světlo, které okoření každý milostný vztah. Pro ty, kteří chtějí ze své ložnice odstranit stereotyp, je opravdu skvělou pomůckou. No nejen pro ně. Kamasutra je vhodná pro začátečníky, sexuálně zkušené, ba dokonce i pro starší páry. Jednoduše pro všechny, kteří touží po změně, dobrodružství, intenzivnějším orgasmu či nových zkušenostech.

Nejde v ní jen o sex

I když na první pohled a poslech si lidé Kamasutra spojují jen se sexuálními polohami, podstata milostné příručky je mnohem hlubší. Kamasutra vznikla před více než dvěma tisíci lety jako součást tradic indické erotiky. Patřila dokonce k povinnému vzdělávání studentů. Nevěnuje se pouze sexu, ale vztahu mezi mužem a ženou celkově, proto je označována také jako kniha lásky. Lidem by měla sloužit jako určitý kompas na cestě za plnohodnotným vztahem, slouží jako nasměrování při hledání partnera / partnerky, učí taktní chování, vzájemnému uspokojování milostných tužeb, tělesnému zdraví či užívání si lásky a sexu všemi smysly. Díky této knize dokáží lidé odhodit zábrany a stydlivost, otevřít se novým možnostem a užívat si rozkoš a vášeň v plné síle.

Kámasútra tvoří 7 částí, které jsou rozděleny na 36 kapitol. Každá část se věnuje jiné oblasti, přičemž nejoblíbenější je druhá část, které obsahuje návody na milostné polohy. Autor dokázal zpracovat až 82 sexuálních poloh, které se člení do skupin podle postavení těl, například poloha hadů, slonů, jezdkyně, poloha posvátné krávy, houpačky a mnohé další. U některých polohách není nutná ohebnost či kondice, jiné vyžadují více cviku a odhodlání. Polohy se rozdělují i ​​podle toho, zda jsou prováděny vleže, vsedě, ve stoje, zda je navrchu muž nebo žena, zda se zaměřují na orální nebo anální sex a podobně.

Pár poloh z Kamasutra:

Poloha slonů

Žena leží na břiše, ruce má před sebou a jemně roztáhne nohy, případně jednu nohu v koleni přikrčí. Muž si zezadu lehne na ni, přičemž kopíruje její polohu. Při této poloze se očekává spíše jemné kroužení mužových beder jako silné přirážení.

Návštěvník

Při této poloze se oba zúčastnění objímají v stojí. Jedna má jedno koleno mírně přikrčené a vsunuté mezi mužovy stehna, ruce má položené na lopatkách, muž si ženu k sobě více přitiskne díky rukám na zadečku.

Poloha lotus

Muž si sedne s překříženýma nohama na postel nebo na zem, žena si sedne obkročmo na jeho klín. Díky této poloze si může muž rukama určovat rytmus a rychlost pohybu a ženu více vzrušovat laskáním její poprsí.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě