• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Kdy je možné oddálení erekce, k čemu slouží a tipy a triky, jak na to

spermie

Většina mužů má problém s tím, aby u nich erekce nastala, popřípadě, aby k ní přišlo rychle a aby byla pevná. Téma její oddálení je proto možná na první pohled nepochopitelná, na druhou stranu, má svůj smysl zejména v případě, pokud se muž chce věnovat nejprve ženě, například v rámci předehry nebo při delším milování.

Co je erekce, jak probíhá a kdy ji oddálit

Erekce je z biologického pohledu jednoduchý mechanismus založený na zvýšení prokrvení pohlavního údu, zlepšení cirkulace v něm a v naplnění topořivých těles krví tak, aby došlo k ztopoření penisu. Výsledkem je jeho zvětšení a ztvrdnutí.

Po vzniku stavu ztopoření pohlavního údu je velmi důležité toto ztopoření udržet. Ne každý muž však může mít erekci dostatečně dlouhou dobu a proto mohou vzniknout během sexu, nebo ještě před ním, případy, kdy bude lepší oddálit její nástup a tím pádem i její trvání. Oddálení erekce může v tomto případě pomoci tak muži, tak ženě.

Pro pochopení oddálení ztopoření je třeba znát mechanismus jeho vzniku:

  • nejdříve přichází k sexuální stimulaci, ať už přímé nebo nepřímé, v závislosti na tom, zda se jedná o vizuální nebo dotykovou sexuální stimulaci
  • mozek na základě této stimulace vyšle do pohlavní soustavy signál, aby došlo k zvýšení průtoku krve přes penis a ke zvýšení jeho prokrvení
  • automatickým mechanismem se krev dostane do topořivých těles, v nich se průtok zpomalí a dochází tak k vzpřímená, čili ztopoření, pohlavního údu
  • udržení ztopořeného penisu pak závisí na pokračování sexuálního dráždění a také od dostatečné funkce udržení krve v topořivých tělesech

Možnosti, jak na oddálení erekce a i ejakulace

Oddálení erekce jde ruku v ruce s oddálením ejakulace, ale také s prodloužením samotné doby ztopoření. Na všechny tyto aspekty, které jsou důležité pro kvalitní sexuální život, je možné ovlivnit několika způsoby a prostředky.

Mezi ty, které jsou nejúspěšnější, patří:

Změna koncentrace: Základní technikou, které pomáhá, je mentální příprava a zaměření mysli. Pokud chcete oddálit nástup erekce, musíte myslet na něco asexuálně, něco, co odvede vaši koncentraci a pozornost. Zároveň však zůstaňte „duchem přítomen“ alespoň tak, abyste věděli potěšit partnerku.

Masturbace: Abyste věděli lépe ovládat svou erekci, je nezbytné i pravidelně masturbovat. Trocha si však přizpůsobte tuto činnost a to tak, aby vašim cílem nebylo co nejdříve dosáhnout erekce a ejakulace, ale naopak. Dělejte si tedy přestávky a klidně nechte erekci i zaniknout.

Častější pohlavní styk: Nakolik rychlost nástupu erekce závisí v první řadě na míře libida, je třeba nadměrně vysoký sexuální apetit trochu zkres. To se dá častějším pohlavním stykem, kdy dosáhnete orgasmu a uvolníte tak nahromaděnou sexuální energii v těle a tedy i vysoké libido.

Cviky a trénink: Kromě masturbování existují i ​​jiné možnosti, jak si kontrolu erekce či ejakulace procvičit. První jsou známé Kegelovy cviky, které jsou zaměřeny na svalstvo pánevního dna a umožní vám lépe ovládat erekci. Trénink metodou Masters-Johnson vám zas pomůže s oddálením ejakulace.

Omezení některých faktorů: Na libido a sexuální apetit, případně na rychlost erekce a ejakulace, má vliv i několik dalších faktorů. Jde například o jídla s obsahem koření, rušivé vlivy okolí nebo o nadměrné užívání přípravků na podporu testosteronu. Tyto faktory minimalizujte.

Znecitlivující přípravky: Ke snížení míry a intenzity vnímání sexuálního dráždění lze použít i několik znecitlivující lokální přípravky. Nejčastěji jde o gely nebo krémy, které zmírní vnímání sexuálního dráždění přímo na penisu a tím mohou oddálit tak erekci, tak ejakulaci.

Podpůrné tabletky: Za účelem prodloužení erekce a oddálení ejakulace je možné užívat i některé podpůrné přípravky v podobě tablet. Dobrým příkladem je například i značka eJoy®, která je založena na rostlinných extraktech a látkách normalizujúcich libido a zlepšujících prokrvení penisu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě