• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Když se řekne swingers

 

Partnerské dvojice toužící po změně, oživení sexuálního života či překonání každodenní rutiny hledají různé způsoby jak nudu ve vztahu a sexu odstranit. Možností je mnoho, stačí už jen najít tu správnou, která bude vyhovovat všem zúčastněným a zábava může začít. Odhodlání pro účast na swingers party se nenajde u každého, tento druh potěšení vyžaduje opravdovou dávku odvahy a zahození jakýchkoliv zábran či studu.

Často se však stává, že právě ti, kteří swingers odsuzovali se stanou největšími příznivci. A i pro ty konzervativnější jde o jeden z nejnapínavějších zážitků v životě. Návštěva swingers party není určena jen pro páry, velmi často je vyhledávána právě nezadanými lidmi, kteří kromě sexu touží po seznámení se s novými lidmi či nezávazné konverzací. Co s sebou swingers party přináší?

Potěšení s pravidly. Ačkoliv nepsanými

Pod spojením swingers party si určitě nepředstavujte nevázaný skupinový sex, se kterým si lidé často označení swingers zaměňují. Nejedná se o setkání lidí s neukojenými touhami priahnucimi jen po divokém sexu ani o nekontrolované souložení několika párů na jednom místě. Swingers party má zažité určité nepsaná pravidla, jejichž dodržování určitou očekávanou úroveň. Začátky této party se neliší od jiných akcí, které nemají sexuální podtón. Drinky, seznamování se, rozhovory, flirtování, svůdné tance. Pokud se vám nikdo ze zúčastněných nezalíbí a nepřitahuje vás, nikde není uvedeno, že musí dojít k sexu. Jednoduše řečeno, pokud nenatrefíte na vyvoleného / vyvolenou, se kterým si budete chtít užít, klidně můžete odejít bez sexuálního zážitku. Připravit se musíte i na odmítnutí a také se naučit odmítnout návrh od účastníka party, se kterým v posteli nechcete skončit. Nejlepší je vyhlédnout si „vhodných kandidátů“ hned na začátku, dát jim znamení úsměvem či pozvednutím pohárku a počkat si, zda vaše znamení opětují. Pokud ano, máte vyhráno. Pokud ne, stačí jen lepší poohlédnout a lovit dál. V případě, že se najdou dva či více lidé, kteří si padnou do oka, bez povšimnutí jiných odcházejí do soukromí pokoje. Takže žádný veřejný skupinový sex zde nehledejte. Sex dvojice či většího počtu lidí (s převahou žen) se většinou odehrává za zavřenými dveřmi. Oblíbený je klasický sex bez různých erotických pomůcek, doprovázet ho může i orální sex. Pokud se jste si představovali návštěvu klubu spojenou s různými odvážnějšími (případně zvrhlejšími) choutkami, rychle na ně zapomeňte. Swingers kluby jsou charakteristické diskrétností, návštěvníci se tak nemusí druhý den bát nepříjemných následků jejich zábavy. Účastníci by měli zahodit i stydlivost a urážlivost – v případě, že jejich druhá strana odmítne, nebrat si neúspěch příliš k srdci a zkoušet štěstí dál.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě