• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Když žena nedosáhne orgasmu

 

Mnoha mužům se po milování v hlavě promítají různé slova chvály na vlastní výkon – jaký byl úžasný, skvělý, jak si sex užil či jako dokonale uspokojil své i partnerčino potřeby. Usíná s úsměvem na rtech a je přesvědčen, že stejný názor má i vedle ležící partnerka. Žena však může mít na podaný výkon výrazně odlišný názor a na rozdíl od partnera se jí nedaří usnout a potichu přemýšlí nad tím, kdo je za její nedosažen orgasmus odpovědný. Nejhorší, co by žena mohla v této chvíli udělat, je vyčíst nedosažení orgasmus partnerovi. Výčitky nic neřeší a na vině opravdu nemusí být jen partner.

Ženský orgasmus je nevyzpytatelný. Jednou se dostaví, jindy ne a samotná žena nedokáže předvídat, která situace v daný moment nastane. Ať se snaží jakkoliv, tělo si dělá co chce a ono samo rozhodne, zda ženě vzrušení dopřeje. Ženy rozlišují dva typy orgasmu – vaginální a klitoridální. Oba však závisí ve velké míře od klitorisu. Klitoris byl kdysi považován za malý bod či výčnělek, který je třeba hledat a muži (i samotné) ženy se k němu marně snažili dopátrat. Nejnovější výzkumy dokazují, že klitoris představuje určitou plochu a jeho nervová zakončení sahají v pochvě až do hloubky několika centimetrů. Klitoriální orgasmus se tedy dostaví drážděním vnější části klitorisu, vaginální orgasmus žena zažije při stimulaci jeho vnitřní části. Tato nejdůležitější součást ženské sexuální výbavy obsahují o několik tisíc nervových zakončení více než penis. Dosažení orgasmu proto ve velké míře závisí i na velikosti klitorisu.

 

Klitoris každé ženy má jiný tvar či uložení, zač odpovídají genetické predispozice – za nedosažení orgasmus kvůli poloze tedy nemůže žena ani muž. Čím je klitoris více vzdálen od pochvy, tím může být dosažení orgasmu náročnější. Důležité je však jeho správné dráždění. I když nemá klitoris právě nejideálnějšího umístění může být žena díky důsledným rozhovorem, nasměrování, zkoumání a zkoušení potěšena dosažením orgasmu.

Na nedosažení orgasmus ženy může mít určitý podíl „viny“ i mužská pýcha. Aby mohl být klitoris správně stimulován a žena dosáhla pravou rozkoš, měl by mít penis potřebnou délku a tloušťku. Zde však neplatí „čím větší, tím lepší“ – ideální parametry podle různých výzkumů poukazují ve spojitosti s dosažením ženského orgasmu spíše na průměrné velikosti (okolo 14 cm). Při příliš velkém (či dokonce nadrozměrných) penisu zažívají ženy spíše bolest a hrozí dokonce poškození vnitřních orgánů či vznik různých ranek a trhlin. Muži s většími penisy by měly být proto při milování ohleduplnější a citlivější.

Zdieľajte:

Komentáre

môj frajer si myslel že som mala viac frajerov v sexe pre to že mám klitoris hovorili mu kamaráti že žena to má s toho že mala viac frajerov a ja som bola panna hľadala som všade prečo to mám a nechápem prečo to mám môžete mi na to odpovedať prečo to mám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě