• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Křivý penis? Nic neobvyklého

 

Nejen velikost, ale i tloušťka, tvar či zakřivení. To jsou hlavní fyziologické vlastnosti penisu, které muži na své pýše sledují a nezřídka se na základě nich dokonce srovnávají s jinými muži. Samozřejmě, nechodí od muže k muži a neptají se na tvar jejich penisu. Jde spíše o nenápadné pozorování na společných toaletách či sledování a zkoumání mužských pohlavních orgánů v porno videích. Porovnávání mají lidé v hlavě běžně zakořeněné, nejedná se tedy jen o intimní oblast a je to zcela normální jev.

Mužské penisy se přetřásají i na ženských posezeních u kávy či večerních babských výjezdech, v rámci kterých se kamarádky navzájem často vyjadřují o výkonnosti svých partnerů a téma nejednou sklouzne i na zakřivenosti či vybavení jejich partnerů. Pokud svůj zakřivený penis považujete za výjimečný či neobvyklý, jste na omylu. Existuje jen velmi málo mužů, kteří mají penis rovný jako svíci. Mírné zakřivení penisu je dáno přírodou a příroda dobře věděla, proč stvořila penis trochu krivší.

Mírné zakřivení

Penis rovný jako pravítko je opravdu ojedinělý. Každý pohlavní úd je mírně zakřivený do kteréhokoliv směru. Jedná se však o nepatrné zakřivení nezpůsobující žádné potíže (zdravotní, sexuální). Muži často zastávají názor, že jejich viditelně krivší penis působí asexuálně a začnou se před něžnějším pohlavím stydět. Milí muži, buďte bez obav. Pro ženy není důležitý dokonalý vzhled, mnohem podstatnější je funkčnost. Jelikož je ženská vagína velmi pružná a dokáže se tomuto zakřivení přizpůsobit, zahnutý penis při sexu naráží na více bodů a nervových zakončení ve vagíně jako rovný penis a dokáže tak přinést více vzrušení. Zamyslete se nad tvarem vibrátorů či umělých penisů v obchodech s erotickými pomůckami. Viděli jste v nich naprosto rovné pomůcky? Zřejmě ne. Vibrátory byly inspirovány přirozeným tvarem penisu, který se snaží kopírovat. Zakřivený vibrátor dokáže lépe stimulovat ženský bod G a přináší více vzrušení a požitku. Pro dosažení intenzivního vyvrcholení není podstatná ani tak velikost penisu jako jeho „vychýlení“. Přirozené zakřivení totiž může ovlivňovat kvalitu sexuálního života a samotnou erekci.

Když je norma překročena

Existují i ​​případy, kdy je penis výrazně vychýlenejší a kromě estetické nespokojenosti může upozorňovat i na určitý zdravotní problém. Toto zakřivení může vznikat například nahromaděním poškozené tkáně (například vlivem úrazu či zranění) a způsobuje velkou bolest. Sexuální akt je u tohoto zakřivení téměř nemožný, protože vychýlení proběhlo násilně. Tento druh zakřivení penisu je znám také pod pojmem Peyronieho choroba a často je příčinou erektilní dysfunkce.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení
peněz

Vyrobené

v rámci Evropy
ve Velké Británii

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

při nákupu
nad 1800 Kč

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě