• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Které jsou nejlepší afrodisiaka pro ženy? Bylinky, ovoce, sladkosti i různé koření

Afrodiziakum

Říká se, že mezi nejlepší ženské afrodisiaka, které může muž využít, patří jeho šarm, sebevědomí a výkon v posteli. To je možná i pravda, ale ne každý chlap má všechny tyto ingredience v optimálním poměru a umí je vždy na 100% ukázat. Mnohem účinnější jsou proto ověřené afrodisiaka z kategorie různých potravin, rostlin a koření.

Co jsou afrodisiaka pro ženy a jaké mají účinky

Pojem afrodisiakum je starý téměř tolik, jako lidstvo samotné. Jak afrodisiaka se označují prostředky, které dokáží v lidském těle nabudit všechny smysly s cílem intenzivněji vnímat sexuální vzrušení a později i přímé či nepřímé dráždění a stimulaci.

Vzhledem k tomu, že fungování mužské a ženské pohlavní soustavy, ale i hormonů, které s tím souvisí, jsou odlišné, třeba iv případě afrodiziak rozeznávat ty, které lépe působí na muže a ty, které lépe působí na ženy. Plusem v případě těch ženských je, že kromě vlivu na sexuální život mohou mít i nepřímé pozitivní důsledky.

Zde je přehled těch nejlepších účinků, které nabízejí:

  • v první řadě působí afrodisiaka na hladinu pohlavních hormonů, hlavně estrogenu, s cílem jeho stimulace a zvýšení sexuálního apetitu
  • zároveň zlepšují prokrvení pohlavní soustavy a intimní oblasti, což v praxi znamená zvýšení vzrušivosti při stimulaci genitálií
  • některé afrodisiaka mohou působit i na poprsí, i když ne přímo na jeho zvětšení, avšak minimálně na zvýšení pevnosti a pružnosti
  • velmi pozitivním vlivem je zlepšení zvlhčení pochvy a zvýšení její sekrece, což se odrazí i na lepším prožívání pohlavního styku

Nejlepší ženské afrodisiaka s ověřenými účinky

Jako afrodisiaka pro ženy lze použít několik druhů potravin, ať už půjde o zdravé ovoce nebo i méně zdravé sladkosti, ale také různé druhy bylinek a koření. Plusem je, že se jedná o přirozené prostředky s možností dlouhodobého působení.

Sáhnout můžete po následujících druzích:

Kakao: Pokud rádi mlsáte, zařaďte do svého jídelníčku čokolády s vyšším obsahem kakaa. Kakaové boby totiž mají nejen skvělou chuť, ale také výborný afrodiziakální účinek a to hned dvěma způsoby. Jednak pomáhají lepšímu krevnímu oběhu v genitální oblasti, ale zároveň také zlepšují náladu a mentální vitalitu.

Banány a melouny: Tyto dva druhy ovoce jsou afrodiziakem tak pro muže, tak pro ženy. V případě banánů jde o účinek hořčíku na zklidnění nervové soustavy a bromelainu na zvýšení sexuální touhy, v červeném melounu se zas nachází aminokyselina arginin zlepšující prokrvení intimních oblastí.

Datle: datle patří mezi exotický druh afrodisiaka, který je skvělou přísadou do různých jídel, ale hlavně v zemích arabského světa jde o velmi dobrý stimulant sexuální energie a vitality. Díky obsahu vitamínů, vlákniny i stopových prvků pomáhají k uklidnění nervového systému a lepší přežití orgasmu.

Chřest: Jeden z nejlepších druhů zeleniny na podporu sexuálního libida i zdraví u žen je chřest. Ta obsahuje látky, které pomáhají zvýšit sexuální apetit, ale stejně tak i fytoestrogeny, které zas zlepšují plodnost, zmírňují problémy během menstruace a také negativní projevy menopauzy.

Koření: Několik druhy koření mohou mít také afrodiziakální účinek na ženský organismus. Jde především o skořici, zázvor, muškátový ořech, pepř, šafrán nebo chilli. Tyto druhy koření obsahují látky stimulující krevní oběh a zvyšující vzrušivost v genitální oblasti při sexuální stimulaci.

Bylinky: V podobě čajů a odvarů lze použít na podporu ženského sexuálního apetitu i bylinky. Skvělý sexuální stimulant je například ginkgo biloba, které pomáhá i na zvýšení pocitu energie, Serenou plazivou s fytoestrogeny, pískavice na podporu estrogenu nebo řeřichu peruánskou přímo na zvýšení libida.

Červené víno: Tak v případě mužů, tak u žen, může červené víno ve zdravém množství výrazně zvýšit pocit sexuální energie. Obsahuje resveratrol i několik antioxidantů, které uvolňují napětí, zvyšují sexuální vzrušení a působí i na intenzivnější reakci těla na dráždění.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě