• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Které polohy vás vynesou do nebes?

Když se v posteli začne probouzet stereotyp, zničte ho hned v zárodku. Pokud máte pocit, že už v posteli nic nového nevymyslíte a ani váš partner či partnerka neoplývá nápady na zlepšení sexuálního života, nechte se inspirovat například návody na zajímavé sexuální polohy. Vypadají jednoduše, praktikují se jednoduše, ale výsledný efekt je k nezaplacení.

Kroužit, kroužit, …

Muž leží pohodlně na zádech, žena si na jeho klín obkročmo sedne a kolotoč může začít. Nejprve pěkně pomalu, později rychleji a když se muž dostane do varu přichází maximální zrychlení. Intenzita kroužení se během styku může neustále střídat dokud nedojde k oboustrannému vyvrcholení. Tak jednoduché a přesto účinné. Tato technika funguje i naopak. Stačí zvolit klasického misionáře – žena leží na zádech, muž si lehne na ni a po splynutí muž krouží pánví. Pomaleji, rychleji. Závisí na tom, jaká frekvence bude vyhovovat partnerce. Pokud partnerem kroužení nevyhovuje, stačí změnit tento pohyb na jednoduché kývání ze strany na strany. Jak na koníkovi. Stará známá poloha s dokonalým efektem.

Znáte Kegelovy cviky?

Kegelovy cviky slouží k posílení svalstva pánevního dna u žen. Díky těmto cvikům se ženám nejen formuje vnitřní břišní svalstvo ve spodní části břišní dutiny (v podbřišku), ale také svalstvo v oblasti pohlavních orgánů. Tak jako dokáže pravidelná návštěva posilovny či fitness centra vyformovat svaly celého těla, tak dokáže pravidelné stahování a uvolňování svalstva intimních partií zajistit zlepšení jejich funkčnosti. Když se naučíte používat Kegelovy cviky „nasucho“, vyzkoušejte je praktikování iv posteli. Stahování a uvolňování svalstva během sexu přinese dokonalý orgasmus nejen vám ale i vašemu partnerovi.

Kamasutra naše každodenní

Pokud již opravdu nevíte co v posteli vyzkoušet, pořiďte si sexuální knihu knih. Kamasutra. Nekonečné množství různých poloh, doporučení, nápadů. S Kamasutra se určitě nebudete nudit a už vůbec nezažijete stereotyp v posteli. Jednoduše vám to nedovolí. Polohy lehčí, náročnější, krkolomnější či pohodlnější. V této encyklopedií sexu si přijde na své každý. Při sexu také nezapomínejte na dotvoření celkové atmosféry. Tlumená světla, svíčky, příjemná vůně, pohodlná postel, afrodiziaka zda sexuální pomůcky by ve vaší ložnici rozhodně neměly chybět. Že nejste romantické duše? Nevadí! I pro ty, kteří mají rádi spíše rychlovky než romantické milování existuje množství sexuálních pomůcek. Pokud máte problém s osobní návštěvou eshopu, zvolte nákup prostřednictvím internetu. Nabídka je široká, cenové kategorie různé, stačí si jen vybrat.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě