• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Letní sex má svá specifika

Se změnou ročních období se mění všechno kolem nás. Nejen teplota a počasí, ale také styl oblékání, jídelníček, konzumovány nápoje či oblíbené aktivity. Možná jste to nepostřehli, ale i sex v létě a v zimě je odlišný. V zimě nás sexuální hrátky dokáží účinně zahřát, v létě však potřebujeme něco na zchlazení. Jak si užít sex během horkých letních dnů?

Vhodný čas

Vyvíjet fyzickou aktivitu na pravé poledne během největší horka neláká zřejmě nikoho. Nejvhodnějším časem na milování je časné ráno, nejlépe během východu slunce. Právě v této době se u obou pohlaví projevuje vysoká citlivost pohlavních orgánů a také ženy dokážou dosáhnout relativně rychlé vzrušení. U pánů je ranní erekce sice běžným jevem, ale během léta má trochu jinou příchuť. Druhou vhodnou částí dne, která zaručí kvalitní milování, je čas po západu slunce. Právě když se začíná stmívat a povívají jemný letní vánek, se hormony v našem těle doslova bouří a touží po uspokojení.

Voda, voda, voda

A ještě jednou voda. Nejvíce vyhledávanými atrakcemi během léta jsou právě ty, které se spojují s vodou. More, koupaliště, vodní nádrže či bazény. Dopřejte si během léta častěji sex ve sprše, bazénu či v moři a určitě neprohloupíte. Příjemně se zchladíte, vyzkoušíte nové polohy a možná zažijete i trochu adrenalinu. Pozor však na čistotu, abyste si nepřivodili zbytečné problémy v podobě zánětů či onemocnění v oblasti genitálií.

Dráždivější předehra

V létě můžete pociťovat slabší vzrušení a nižší libido. Buď na sex kvůli horku nemáte chuť vůbec nebo se přece jen odhodláte, ale vyčerpání vám nedovolí užít si ho naplno. Důležitá je proto pořádně dráždivá předehra, kterou zajistí svou svůdností nejen partnerka, ale přičinit se musíte i vy, páni. Léto je pro obdivování ženské krásy jako stvořené a zároveň neskutečně dráždivé. Mnohé ženy chodí bez spodního prádla a nosí přiléhavé šaty případně volné minišaty, zpod nichž prosvítají jejich vnady a dokonalé tvary. Už při pohledu na spoře oděnou ženu muži zatouží po divokém milování. Svěží letní vůně působí jako afrodisiakum či nový střih vlasů případně jemný make-up dostanou mužů do varu velmi rychle. Jak však navést na správnou atmosféru partnerku? Pozvěte ji na míchaný drink, pořiďte si nový parfém, zvýrazněte oblečením svoji vysportovanou postavu a samozřejmě lichotky a džentlmenstvo se nosí i v létě! Po drinku pokračujte u vás doma a zde nastane důležitá chvíle. Jelikož je horko, svlékněte se. Naha. Pokud nejste zvyklí chodit po domácnosti nazí a většinou skáčete hned pod peřinu, budete zpočátku možná oba v rozpacích. No je na čase to změnit a léto je vhodným obdobím. Kterého muže by nevzrušilo, pokud mu bude večeři servírovat nahá partnerka?

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě