• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Lubrikanty

Problémy s nedostatečným zvlhčením vagíny se u žen začínají projevovat již ve zralém věku. Příčin, které vedou k suché pochvě a tím pádem i k problematičtějšími sexu je mnoho: nevyrovnaná hladina pohlavních hormonů, překonané gynekologická onemocnění, ztráta vzrušeností, psychické problémy či ztráta zájmu o partnera a sex. I muži se potýkají s tímto problémem a i přesto, že byly kdy zvyklí na vlhký penis už při pomyšlení na sex, najednou se k zázračné tekutině v úvodních fázích sexu nemohou dopracovat.

Mnohé páry mají to štěstí, že lubrikační gel k dokonalému sexuálnímu zážitku nepotřebují. Dokáží si dostatečné zvlhčení zajistit přirozeně, ale i tímto párem se může po delším období soužití a aktivního sexuálního života stát, že se tekutina začne pomalu vytrácet. K lepší kluznosti si proto budou muset trošku dopomoci. Nabídka lubrikačních gelů v sexshopech, eshopech zda klasických obchodech je opravdu pestrá.

Jaká je základní nabídka lubrikantů

Na trhu se nachází široké spektrum lubrikačních gelů vyhovujících i těm nejnáročnějším uživatelům. Pro ty, kteří neradi experimentují a jde jim opravdu jen o účinek gelu, postačí lubrikant bez vůně či zabarvení. Co se týče složení, v nabídce jsou tři typy: lubrikační gely založené na vodní bázi, na silikonové bázi a takzvané hybridní gely – kombinace předešlých dvou typů. Gely na vodní bázi jsou vhodné pro citlivější pokožku, použití s ​​kondomem či erotickými pomůckami a jejich velkou výhodou je snadná omyvatelnost. Silikonová báze zase poskytuje větší kluznost a je určena i pro anální styk. Svou kluznost si zachovává i při použití ve vodě. Nevýhodou gelů se silikonem je těží omyvatelnost. Kombinace vodních a silikonových lubrikantů využívá výhody z obchod typů – dobrou omyvatelnost i lepší kluznost.

I náročnější si přijdou na své

Mnohé lubrikační gely se pyšní přívlastkem sensitive, long, warming či energy. Uživatelům dopřejí větší citlivost, delší potěšení, hřejivý, dráždivý či mrazivý pocit. Výrobci gelů nezahálejí ani v nabídce vůní a příchutí – jahoda, malina, třešeň, banán, aloe vera či guarana. Některé gely v sobě dokonce spojují dvě funkce. Kromě lubrikantu je lze použít i pro účely masírování. A to nejen klasického, ale i erotického masírování intimních partií partnerů. I předčasné ejakulaci se dá zamezit použitím správného druhu gelu. Výrobci totiž vyvinuli tlumivé gely, které oddalují vyvrcholení. Světlo světa už spatřil i speciální lubrikační gel pro ženy, který zvyšuje citlivost klitorisu. Je velkým pomocníkem pro dámy s problematickým dosažením orgasmu.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě