• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Negativní vlivy na plodnost

neplodnost u muže

Každý člověk vykonává určité oblíbené činnosti, při kterých se nezamýšlí nad tím, zda mu škodí nebo ovlivňují zdraví pozitivní. Jednoduše jsou jeho koníčkem, přinášejí mu zábavu či odpočinek, a proto se jim věnuje. Nenapadlo by Vám dát si tyto činnosti do souvislosti s poruchami erekce a plodností. A přece mají na ně vliv.

Saunování

O blahodárných účincích sauny na pokožku, její schopnosti posílit imunitu a odstranit škodlivé látky z těla zřejmě ani netřeba mluvit. Mnozí ji považují i ​​za odpočinkovou zónu, kde zcela vypnou svou mysl, zapomenou na stres a užívají si jen teplo a klid. Muži by však měly zpozornět. Varlata jsou uloženy v šourku právě proto, aby se zbytečně nepřehřívaly. Zvýšená teplota jim proto může způsobit problémy v podobě poruch tvorby spermií a testosteronu. Pokud je návštěva sauny občasná, nic se neděje, ale pokud jste velmi častým návštěvníkem, měli byste saunování omezit.

I cyklistika může nadělat problémy

A nejen ta. Motorkáři či jezdci na koních si také mohou zapříčinit snížení přívodu krve do penisu. Způsobeno je to tím, že sedadlo tlačí na hráz, tedy oblast mezi konečníkem a penisem a problémem jsou i pravidelné nárazy. Pokud jste vášnivý cyklista, motorkář nebo jezdec, zajistěte si vhodně tvarované sedlo (sedlo) a toto riziko tak snížíte.

Steroidy jako dvousečná zbraň

Sportovci a kulturisté si občas rádi pomohou steroidy pro dosaženo naprosto většího objemu svého svalstva a lepšího výkonu. Tyto látky mohou napomoci k „falešnému“ zväčšieniu mužského pohlavního údu. Nemyslí se tím přímé působení na velikost penisu, ale ztluštění díky pravidelnému silovému cvičení. Tento stav je však jen dočasný, protože po ztrátě erektivní funkce se velikost penisu opět změní. Tentokrát však směrem dolů. Kromě poruchy erekce má jejich užívání i další nežádoucí účinky – poruchy přirozené tvorby testosteronu či neplodnost při dlouhodobém užívání.

Nejde o činnost, ale …

I nošení těsného oblečení je sporné. Pokud nosíte těsné kalhoty či spodní prádlo, varlata jsou dlouho v teplém prostředí a kromě toho udržujete penis v nepřirozené poloze, což může také způsobit jeho slabé dokrvovanie. Pokud máte sedavé zaměstnání, hrozí stejný problém. Dopřejte proto ústrojí dostatečně volné kalhoty, vhodný střih spodního prádla a v noci zkuste spát nazí.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě