• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Neznáte Nuru masáž? Velká chyba!

Klasická masáž přináší tělu uvolnění, regeneruje svalstvo, dokáže odstranit bolesti či jiné problémy, které jsou spojeny s pohybovým aparátem. Masáž je synonymem pohody, odpočinku a příjemných pocitů. Existují různé typy masáží, které se věnují téměř všem partiím lidského těla. Jednou z možností jak spojit díky masáži příjemné s užitečným je erotická masáž s názvem Nuru. Ještě jste o tomto druhu masáže neslyšeli? Je na čase to změnit!

Smyslná erotická masáž

V anglicky se Nuru masáž označuje spojením „body to body“, tedy tělo na tělo. Jde o masáž, při které dochází k vzájemnému tření těl účastníků (tedy masérky a klienta). Nahé tělo masérky se klienta neustále dotýká, tře se o něj a snaží se tak navodit co nejvzrušivější atmosféru. Při této masáži se používá speciální kluzký gel, díky kterému je tření efektivnější a masáž účinnější. Nuru představuje neobvyklou masáž celého těla, při které se krásná masérka věnuje i těm nejintimnějším místům na mužském těle a vyloučeno není ani jeho vyvrcholení. Masáž lze označit i za vzájemnou spolupráci muže a masérky – nejen masérka totiž dopřeje muži jedinečný zážitek díky intenzivním dotykem. Může ho také vyzvat, aby dopřál potěšení z erotické masáže i její, čímž se snaží muže co nejvíce vzrušit. Masáž Nuru jednoduše hýčká, vzrušuje, stimuluje a zároveň uklidňuje.

Přínos do sexuálního života

Kromě toho, že si muž tento druh masáže patřičně užije a zažijí něco nového, nepoznané a vzrušující, může se něčemu i přiučit. Pokud ho masérka požádá, aby se dotýkal jejího těla a namasírovat ji, navede ho současně k bodům, které jsou pro ženu velmi vzrušující a jejich stimulace vynáší ženu doslova do nebes. Díky navádění masérky muž pozná techniky, kterými dokáže ženu správně stimulovat a zabezpečit tak něžnějšímu pohlaví chvíle plné rozkoše.

Průběh Nuru masáže

Nuru masáž pochází z tradičních japonských lázní. Podoba, v jaké je známá v našich končinách, uchovává zažité techniky a postupy tradiční rituální masáže. Nazývá se také mokrou masáží, protože je masérka při této činnosti nahá a používá speciální gel, díky kterému jsou těla nadmíru kluzké a zjednodušují tak průběh masáže. Masáž začíná sprchou (často i společnou) případně lázním, který obsahují voňavé a afrodiziakální bylinky. Masérka přitom klade důraz na důkladné umytí penisu a celé intimní oblasti svého klienta. Po sprše se muž pohodlně uloží na lůžko, masérka nanese na své i jeho tělo Nuru gel, který je pro tento druh masáže určený. Následuje samotná erotická masáž, při níž masérka praktikuje nacvičené pohyby a techniky, neustále se věnuje celému tělu a nezapomíná přitom ani na mužské přirození.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě