• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Ničí děti váš sexuální život?

Proč si posílit partnerský i intimní vztah?

Pravděpodobně každý z nás ví, jak je důležité udržovat vztah na obou úrovních. Možná někdo považuje sex za méně podstatný ve vztahu, ale patřičnou důležitost mu třeba přikládat. Sex je důležitý nejen kvůli intimnímu sblížení partnerů, ale i kvůli odbourání stresu a navození pozitivní nálady. Jinak by tomu nemělo být ani v době, kdy vám do života přijdou děti. Manželé se často po příchodu dítěte oddálí. Ženy jsou utahané po náročném dni a muži by chtěli mít u sebe opět tu vášnivou divoška. Důležité je, nezanevřít na sex a vytvořit si plán. Využít každou chvilku na to, abyste alespoň mazlili nebo líbali. Nejjednodušší je zamykat dveře, ať už ve sprše nebo v ložnici, a to hlavně pokud máte starší děti. A kromě toho můžete vyzkoušet i některou z následujících možností.

Sex místo vaření

Rodičovství je náročné období i když krásné. Najít si chvilku času pro sebe je těžké, ale ne nemožné! Blíží se čas oběda a vy se právě chystáte vařit? Právě to je skvělá příležitost na sblížení se s partnerem. Můžete si jednou za čas dovolit objednat jídlo, usměrnit děti a užít si rychlovku. Takto si můžete uchytit čas pro sebe kdykoliv. Snažte se každou činnost zkrátit na 10 minut a ušetřený čas věnujte svému drahému.

Věnujte se sama sobě

Málokterá žena se cítí přitažlivě s mastnými vlasy, v nichž má kousky z oběda, tričko špinavé od čokolády a špinavé prádlo před sebou. To opravdu nepřidává na sebejistotě, kterou potřebujeme ke svádění partnera. Najděte si proto čas jen pro sebe a dopřejte si uvolňující sprchu, hydratační masku či voňavé tělové mléko. Takto připravená budete pro svoji polovičku neodolatelná a určitě obětuje spánek na to, aby se věnoval pouze vám. Dopomoci vám k tomu může i kouzelná formulka – jsem sexy, kterou si neustále opakujte a už jen to, vám dokáže zvednout sebevědomí.

Vybavte si hodinu pro sebe

Po dlouhém čase jste se rozhodli zajít s partnerem do kina nebo do divadla? V tom případě jste si jistě vybavili hlídání dětí. Pozvěte si pečovatelku nebo prarodičů, podle toho kdo bude vaše děti hlídat, o hodinu dříve. Čas, který stráví s vašimi dětmi je ten jediný, který máte pouze sami pro sebe a je jasné, že ten čas strávíte venku, bez možnosti intimního sblížení. No pokud začne hlídání o hodinu dříve, získáte tak potřebný čas, který můžete strávit v posteli. Malým bonusem bude i to, že vaše děti si zvyknou na přítomnost jiné osoby a hlavně, na vaši nepřítomnost. A v případě nouze budete o místnost vedle.

Pusťte dětem film

Podobně jako tomu je při hlídání vašich ratolestí, můžete vyzkoušet levnější variantu a zůstat celý večer doma. Samozřejmě za předpokladu, že již máte starší děti. Pusťte jim oblíbený film, připravte občerstvení a po úvodních minutách se nenápadně vytraťte. Při této variantě ale musíte počítat s tím, že na sebe nebudete mít až tolik času, protože děti budou vědět, že jste někde nablízku a hrozí, že vás budou hledat. Podle výzkumů ale stačí pár minut týdně na to, aby si dvojice dokázala upevnit své pouto. Navíc děti byste měli už od malička vést k tomu, že maminka s tatínkem potřebují být chvíli o samotě.

Pořiďte hračky i sobě

Mateřská dovolená je pro mnohé matky náročnější, než směna v továrně. Péče o domácnost ve spojení s péčí o dítě, které ji potřebuje neustále, je opravdu náročná. Ženy si většinou váží tu chvilku spánku, co mají a nemyslí na takové věci jako je sex. No řešením mohou být i erotické hračky. Ať už únava nebo málo času na partnera, vás nemusí od sexu odrazovat. Pokud bude i jen jednou za čas, měl by stát za to. S tím by vám uměl pomoci například vibrátor, který můžete použít spolu, ale i o samotě, abyste se zbavili nahromaděného stresu a zvládli být další den opět milující matka i manželka. A pokud chcete vaše postelové dobrodružství ještě více umocnit, kupte tablety eJoy®, který posílí partnerovy libido.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě