• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Nové trendy v posteli – co je právě teď IN?

Každým rokem se mění trendy, které jsou právě in a které out. Tomu se nevyhnul ani sex. Už jen srovnání toho, co praktikovali naši rodiče či dokonce prarodiče, nám ukazuje jak se vše mění. Sex je něco, co je pro nás přirozené a vždy také bude, proto bychom se neměli bránit změnám, které potkaly i tuto oblast našeho života. Prozradíme vám, co je aktuálně IN v posteli a co se změnilo.

Co se změnilo?

Trendy, které momentálně vklouzly do nejintimnější zóny lidského života, nesouvisí pouze s novými vymoženostmi, které máme. I když, pomůcky, které nyní máme k dispozici pro naše potěšení, nám naši předkové mohou závidět. Tyto novinky přímo souvisejí se způsobem života, jaký vedeme. Jednak má na ně vliv rychlý způsob života, kdy se snažíme vše urychlit, zjednodušit i když zároveň zpříjemnit. Také jejich ovlivňuje to, že jsme neustále pod tlakem a unavení, takže se nám nechce už tolik experimentovat.
Zajímavostí je také fakt, že dnešní generace začíná se sexem později a mají ho méně často, protože kariéra je dnes mnohem důležitější, než tomu bývalo kdysi. A to i přesto, že sex už není vůbec tabu, společnost je uvolněnější a tolerantnější. Dnes tedy platí přesný opak toho co kdysi, že zakázané ovoce chutná mnohem lépe, protože sexu jsou dnes plné noviny, televize a hlavně internet. Dalo by se říci, že pro mladé lidi už dnes není tak lákavý jako kdysi a to možná i proto, že plánování dětí je až na druhém místě, za kariérou.

Proč jsme tak líní?

Za lenost může do určité míry stres a náročný pracovní den, toho jsme si vědomi. No další důležitou věcí, která ovlivňuje i náš sexuální život, jsou technologie. Mobilní telefony, tablety či počítače unavují. Nejen, že jsme na nich závislí a neumíme se od nich odpoutat, ale příliš mnoho času, které s nimi trávíme ovlivňuje jak naši pozornost, tak i výšku libidu. Podle jednoho experimentu, se lidé po puštění telefonu z ruky dokáží rychleji vzrušit, než když s ním tráví všechen čas.
Další věcí, která ovlivňuje sex je porno. Kdo by ho dnes nedíval? Bohužel, i když podporuje naši představivost a dokáže nás někdy pořádně nakopnout, je spíše hrozbou našeho sexuálního života. Partneři se spíše ukájí ve virtuální úrovni, než v té reálné. Pravdou je, že virtuální sex je v porovnání s reálným více intenzivnější, což může při častém sledování působit nudně až deprimujícím dojmem.

Toto právě letí:

• Masturbace

Je velmi zajímavé jak se postupně sebeukájení měnilo. Kdysi bylo považováno za nepřístupnou věc a léčila se jím dokonce hysterie, kterou podle psychiatrů ženy trpěly. Postupem času se však tato téma uvolnila a dnes je to poměrně běžná součást života každého člověka. Podle nejnovějších výzkumů se masturbace u mužů zdvojnásobnila a u žen dokonce ztrojnásobila. Může za to hodně stresu, málo času na společný intimní život či neštěstí v hledání ideálního partnera. Nicméně, pádným důvodem může být i již výše zmíněná lenost, kdy se raději věnujeme rychle sobě, než abychom si vychutnali společnou chvíli s partnerem

• 69

Jasná volba pro každého lenivce, přesněji pro dva lenivce. Klasická poloha 69 se praktikuje už velmi dlouho, takže není ničím novým v oblasti sexu. Avšak dnešní verze je trošku vylepšená. Praktikováno se totiž už po vleže, kdy je jeden partner nahoru a druhý dolů nebo vestoje, což je pouze pro velmi ohebných lidí. Partneři dnes leží oba na boku, což je asi nejjednodušší formou orálního sexu

• Poloha zezadu

Bude to znít směšně, ale tato poloha má evoluční základ. Při této poloze totiž naši předkové měli nejlepší výhled na okolí a na to, zda je „vzduch čistý“. Dnes už páry praktikují takový sex kvůli programu v televizi. Vždyť proč byste měli přestat dívat oblíbený seriál, když ho můžete mít i se sexem? Samozřejmě, nemusí to být váš případ, ale i tak si vyzkoušejte tuto polohu, aniž jste měli zapnutou televizi, popřípadě zkuste jinou místnost

• Joga

Potřeba změnit životní styl na zdravější a kvalitnější se odráží i v posteli. Právě ženy jsou často hnací síla poloh, které nenajdete ani v kamasutra. Mohou za to lekce jógy, které přinášejí do sexu mnohem lepší možnosti a způsoby, jak mohou oba partneři najednou dosáhnout vrcholu.

Jaká je budoucnost sexu?

Tak jak očekáváme, že nás v budoucnu nahradí roboti, tak tomu pravděpodobně bude iv posteli. Sexboti nám budou častěji dělat společnost v posteli než lidský partneři. Může to být dobrá zpráva pro osamělé jedince i pro zadaných, kteří snadněji podlehnou „trojce“ s robotem. Dali byste se na to? Každopádně, lenost, která je již nyní velmi patrná, se bude pravděpodobně v sexu zdržovat ještě velmi dlouho.

Přípravek na podporu libida, erekce a zdravého sexuální života s přírodních látek eJoy.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě