• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Nové zážitky díky obřízce

 

Mužská obřízka není běžnou součástí naší kultury na rozdíl od arabských či afrických zemí. I přesto podstoupí ročně stovky mužů obřízku penisu kvůli zdravotním případně estetickým důvodům. Muži, kteří podstoupí obřízku, si musí zvyknout na chybějící předkožku na žaludu penisu a přizpůsobit tomuto faktu svůj sexuální život. Obřezaní muži mají většinou obavy, že se s odstraněním předkožky ztratila i jejich atraktivnost pro ženy. Tato obava je však zcela zbytečná, podle mnoha výzkumů jsou právě muži s obřízkou pro ženy velmi přitažliví.

Odstranění předkožky je velmi rychlý a jednoduchý zákrok, který se provádí v chirurgické ambulancí případně si vyžádá pár denní pobyt v nemocnici. Do kořene penisu jsou vpíchnuty lokální anestetika, díky kterým dojde k znecitlivění dané oblasti. Muži se nemusí obávat ani výběru stehů – při šití je použití materiál, který se dokáže sám vstřebat.

Předkožka vs. obřízka

Sebevědomí mužů s obřízkou je mnohdy na bodu mrazu a to zcela zbytečně. Měly by si uvědomit, že na rozdíl od mužů, jejichž žalud stále zkrášluje předkožka, mají mnoho výhod. Jednou z nich je například péče o penis. Penis s předkožkou vyžaduje zvýšenou péči. Obzvláště oblast předkožky a prostor pod ní si potřebují velkou dávku pozornosti a důkladnou hygienu. Pokud ji muži podcení, objevit se mohou infekce či záněty, které kromě nepříjemné bolesti způsobí i dočasný výpadek sexuální aktivity. Obřízka tedy napomáhá udržovat větší čistotu v oblasti mužských pohlavních orgánů, předchází různým onemocněním a dokonce může snížit pravděpodobnost výskytu onemocnění partnerčiných genitálií. Při nesprávné hygieně totiž mohou nahromaděné bakterie pod předkožkou způsobit nepříjemné potíže i ženám, zejména těm které jsou v intimní oblasti obzvláště citlivé a jsou náchylnější k infekcím. Právě pro tyto ženy je mužská obřízka doslova vykoupením a s radostí ji přivítají.

Další výhodou je lepší výdrž při sexuálním aktu. Díky obřízce se sníží citlivost žaludu a tak se oddálí i přicházející orgasmus. Pokud jste měli proto před obřízkou problém s předčasnou ejakulací, díky obřízce se tento problém nadobro ztratí. Kromě toho dokážete jednotlivé pohyby a tření lépe procítit, přinesou vám pocity jaké byste s obřízkou nezažili.

Nutná obřízka

Pokud muž trpí fimózou (neschopností přetáhnout předkožku přes žalud penisu) nebo parafimóze (akutní stav, předkožka doslova škrtí cévy a znemožňuje proudění krve), rozhodne se obřízku absolvovat ze zdravotních důvodů. Fimóza nejčastěji vzniká jako důsledek onemocnění případně nedostatečné hygieny. V případě, že se nepodaří problém vyřešit jinými dostupnými druhy léčby, přichází na řadu odstranění předkožky obřezáni.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě