• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Oddálení ejakulace u muže a co se pro to dá udělat

spermie

Příliš časná nebo dokonce předčasná ejakulace je problémem, který zajímá velké množství mužů a stále více i žen. Základem spokojeného sexu je totiž dostatečně dlouhá výdrž, která zdaleka nesouvisí pouze s udržením erekce, ale také se schopností muže vědět v případě potřeby utlumit nutkání na orgasmus, alespoň na jistou dobu.

Přirozené vyvrcholení

Ejakulace u muže vzniká v důsledku rytmického stahování a uvolňování svalstva močové a pohlavní soustavy, díky čemuž dochází k výstřiku semene ze chámovodů, přes močovou trubici a až přes špičku žaludu. Jde o přirozený reflex, který je spojen s dosažením orgasmu.

Statistiky udávají, že průměrně by měl muž dosáhnout orgasmu v době kolem 6. až 8. minuty od začátku sexuální stimulace. Pokud dojde k orgasmu mnohem později, je to samozřejmě také problém, ne však takový, pokud k tomu dojde například během první minuty. Čas do orgasmu je samozřejmě individuální u každého muže a ovlivňuje to několik faktorů.

Zde jsou ty, které jsou nejvýznamnější:

  • libido, čili aktuální sexuální apetit
  • způsob dráždění pohlavního údu a citlivost na toto dráždění
  • počet opakování orgasmu v předešlém čase
  • zdravý stav močových cest, například infekce jsou negativní faktor
  • případné fyziologické poruchy či deformace penisu

Zatímco poslední dva zmíněné faktory je třeba řešit jen společně s lékařem, první tři mohou muž, případně i jeho partnerka, ovlivnit i vlastním přičiněním. Výsledkem tak může být oddálení ejakulace o několik minut, což může být rozdíl mezi úspěchem a selháním.

Snížení citlivosti

Prvním způsobem je snížení citlivosti penisu na sexuální dráždění a stimulaci. Za tímto účelem můžete zkusit například pohár vína, který ovlivní přímo vaše vnímání sexuálního dráždění v mozku. Nepřežeňte to však s množstvím, jeden pohár je akorát, pokud si je dáte víc, může nastat opačný efekt, konkrétně problém s udržením erekce.

Pro snížení citlivosti velmi dobře zabírají i lokální prostředky. Nejčastěji jde o prezervativy, ať už klasické, nebo takové, které jsou napuštěny znecitlivující látkou. Na podobné bázi fungují i ​​lubrikační a intimní gely, které se nanášejí přímo na penis.

Změna způsobu dráždění

Druhou možností, co už má více v rukou partnerka, než muž, je změna způsobu dráždění. V tomto případě jde hlavně o přerušování soulože nebo přerušování jiného způsobu stimulace penisu. Přestávka umožní muži snížit vzrušení a oddálit vrchol.

Druhou možností je střídání způsobů stimulace a dráždění, žena by se měla věnovat například i méně erotogenním zónám, případně může dát muži jemnou masáž a podobně. Tímto způsobem se zachová jistá úroveň vzrušení, ale změnou způsobu dráždění či změnou techniky stimulace nepřijde k dosažení maximální úrovně.

Cvičení a trénink

Říká se, že trénink dělá mistra a to platí iv případě oddálení ejakulace. Nejlepším tréninkem v tomto případě je masturbace. Pozor však na to, abyste si ho nevysvětlili špatně. Vašim cílem totiž nebude dosažení vyvrcholení, ale naopak jeho nedosažení.

Princip je jednoduchý: začněte masturbovat a v momentě, kdy se bude blíží vyvrcholení, přestaňte. Při masturbaci střídejte rychlost, pohyby i sevření. Tento přístup vám umožní „vytrénovat“ si ejakulaci tak, že budete vědět kdykoliv přerušit stoupající vzrušení a tak libovolně oddalovat dosažení orgasmu.

Tabletky – ale se silou přírody

Nejpohodlnější možností na oddálení ejakulace je využít sílu přírody v kombinaci s moderní formou tablet. Právě eJoy® nabízí takové řešení, protože působí na prodloužení doby erekce a ztopoření a tedy na oddálení vyvrcholení. To vše bez jakýchkoliv umělých přísad nebo chemikálií.

Právě naopak, tento výsledek dosahuje kombinací rostlinných extraktů, extraktu z chilli a aminokyselin ovlivňujících lepší prokrvení pohlavního údu. Výsledkem je posílení kvality erekce, optimalizace libida a prodloužení pohlavního styku. Samozřejmě, nejlepší je zkombinovat všechny uvedené způsoby, výsledek tak bude ještě lepší!

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě