• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Partnerka ve zralém věku

Pětadvacetiletý Peter si našel o 15 let starší partnerku. Kromě toho, že způsobil šok svým rodičům a zejména mámě, která toužila po mladé nevěstě a vnoučatech, musel Peter čelit neustálým narážkám na přítelčin věk i od kamarádů. Tento případ není ojedinělý, podobná schéma – tedy mladý muž a starší partnerka, se objevuje stále častěji. Co mladých mužů láká na zralých ženách?

Mladí zajíček

Ani žena to v tomto vztahu nemá jednoduché. Kromě toho, že na ni dívají trochu zvláštní partnerovi blízcí, setkává se is komentáři typu „našla si mladého zajíčka“, „asi je dobrý v posteli“, „určitě si ho vydržuje“ a mnoha dalšími. Ano, žena se skutečně mohla rozhodnout vstoupit do vztahu s mladším partnerem kvůli jeho sexuálním kvalitám. Jelikož mužem s rostoucím věkem klesá kvalita erekce a často i chuť na sex, mladý muž může být pro ženu to pravé ořechové. V případě, že ji nedokázal uspokojit starší či stejně starý partner, přichází zajíček jako vysvoboditel ze začarovaného kruhu chybějícího orgasmu. Naopak, mladého muže láká zkušenost starší partnerky. Jelikož má toho víc za sebou a vystřídala několik sexuálních partnerů, přesně ví co chce a sex si ve svém věku patřičně užívá.

Silný vztah

Málokdo se při tomto typu vztahu zamýšlí nad city. Při pohledu na postaršího muže a mladou dámu už dnes lidé kývnou rukou. Možná si neodpustí poznámku o zlatokopky, vydržován případně přirovnání k vztahu otec – dcera. Pokud se však ve společnosti objeví starší dáma a její výrazně mladší partner, pohledy jsou plné nepochopení. Na základě různých výzkumů bylo prokázáno, že právě výraznější věkový rozdíl mezi partnery je základem dlouhotrvajícího a kvalitního vztahu. Proč je to tak? Už od začátku musí vztah čelit různým nástrahám, krizím, atakům z okolí. Různé situace, které partneři spolu překonávají, jejich vztah utužují. Pro mladého muže, který má roky bezhlavého si užívání života za sebou, jsou ženy v jeho věku nezajímavé, poblázněné, mají vysoké nároky. Starší partnerka už má něco odžité, je zkušená a kromě toho touží po klidu.

Partner vs. milenec

Mnoho zralých žen netouží po dlouhodobém vztahu s mladším partnerem, potřebují se jen odreagovat. Rodinný život a manžel jsou pro ně sice důležité, ale touha po nových zážitcích je silnější. Řešením je pro ně milenec a protože mají doma manžela přibližně ve svém věku, potřebují někoho akčnějšího, výrazně mladšího. Často se však stává, že milenec se do ženy zamiluje a vzniká začarovaný kruh plný problémů. Milenec touží po vztahu a pozornosti, žena nechce opustit svou rodinu, ale na druhé straně se neví vzdát sexu s přitažlivým milencem. Proto si v podobných situacích třeba dát pozor nato, zda se jedná opravdu jen o sexuální zábavky nebo o dlouhotrvající vztah.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě