• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Pikantní sexuální praktiky

Sexuální hranice v posteli se dají vytyčit různým způsobem. Kam až dovolíte své partnerce či partnerovi zajít? Postačí vám klasický sex, trochu hravosti se sexuálními pomůckami nebo vyžadujete něco více akční, možná až mírně agresivní, co jiní mohou považovat za trochu perverzní? Existuje několik praktik, které nepatří k běžné sexuální praxi, ale tím odvážnějším určitě vztah a život okoření.

50 odstínů …

Známý film inspiroval k netradičním sexuálním praktikám mnohé páry. Nechat se před sexem svázat zní možná trochu strašidelně, ale realita není až tak děsivá. Existují různé formy svazování či spoutání partnera a jedna forma této zábavky má dokonce svůj název. Jde o japonskou bondáž, která představuje svázání partnera či partnerky prostřednictvím provázku z jemného a neškodného materiálu. Jde o svazování rukou, jejich přivázání k tělu, svazování nohou či úplné znehybnění těla. K čemu tato praktika slouží? Její podstatou je zajistit prokrvení vybraných částí těla s cílem dosáhnout větší citlivost. Svázáním se krev nahrne do určité části a tato bude na dotek citlivější. Přímo na lidském těle se vážou menší či větší uzly, které tak zajistí lepší přítok krve do erotogenních zón. Samozřejmě, před praktikováním japonské Bondaz je třeba vyjasnit si hranice a podmínky hry, aby si partneři navzájem neublížili a vždy mějte na paměti, že je třeba být opravdu jemný. Kromě toho, tato praktika je prý velmi účinná v boji se stresem, zlepšuje imunitu a zajišťuje nárůst dobře nálady.

Žena mužem, muž ženou?

Tato aktivita vyžaduje množství odhodlání. Zejména u mužů. Žena si totiž kolem pasu připoutá pásek, na kterém je připevněn vibrátor či anální kolík. Role v posteli se obrátí a žena se hraje na muž a muž … Se stává ženou. Připevněným vibrátorem žena vniká do análního otvoru partnera, čímž mu dokáže zajistit nevídanou rozkoš. Velmi důležité je dostatečné zvlhčení prostřednictvím lubrikačního gelu a žena by měla partnera připravit nejprve vniknutím prsty. Jde o praktiku, která působí opravdu trochu zvráceně a není vhodná pro všechny. Spíše pro silnější povahy. A samozřejmě nezapomínejte na důslednou hygienu a citlivé zacházení.

Pouze masturbace

Umíte si představit, že ležíte vedle své partnerky, která se před vámi uspokojuje a vy se na ni nemůžete vrhnout a dopřát sobě i její vyvrcholení? Takové jsou pravidla hry. Partnerka při vás masturbujete a vy můžete udělat totéž. Žádné vzájemné doteky, žádný sex. Načež je tato hra dobrá? Prý trénuje partnerskou žádostivost, zvyšuje vzrušení, citlivost a partneři se na společné splynutí více těší. Vyzkoušíte?

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě