• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Zázračná pomoc přírody

 

Při výskytu problémů s erekcí existuje několik řešení k jejich odstranění. Většina mužů má strach navštívit lékaře kvůli otázkám intimní oblasti, případně tuto návštěvu vnímají zahanbující. Je pro ně nepřirozené svěřovat se s problémem poruchy ztopoření penisu (= erektilní dysfunkce) někomu jinému, i když jde o odborníka, který by jim mohl pomoci.

Právě pro ně jsou nápomocné přípravky s přírodním složením nevyžadující lékařský předpis. Ty dokážou opravdu divy. Mají řadu výhod, díky kterým s jejich užíváním začalo množství mužů po celém světě.

Jak by řešil situaci lékař

Důsledný rozhovor a podání potřebných informací je první částí léčby. Lékař se informuje o všem, co se týká Vašeho života – od stravování, pohybu, práce, závislostí, Vašich chorob, nemocí v rodině až po aktuální sexuální život, tedy jak často máte pohlavní styk, jak dlouho Vás trápí daný problém a zda jste si všimli souvislost například mezi erekcí a stresem.

Na základě rozhovoru Vám lékař předepíše léky, které by měly pomoci zkvalitnění pohlavního styku. Tyto léky však nemusí zajistit odstranění problému, případně mohou mít jen nevýrazný efekt. Dalšími pomocníky jsou injekce obsahují léčivé látky. Jejich úkolem je prokrvovat tělíska v penisu, tedy postarat se o lepší proudění krve a tím i kvalitnější erekci. Radikálním řešením je odstranění dysfunkce implantací protéz údu, před tímto razantním krokem je však vhodnější vyzkoušet nejdříve jiné možnosti.

Příroda v tabletách

Léčiva s množstvím chemických složek v podstatě jen potlačují příznaky a zajišťují dočasné řešení. Jiné je to při kapslích, které jsou založeny na přírodní bázi a využívají sílu léčivých rostlin dostupných v přírodě (např. Kotvičník zemní, serenoa plazivá, MACA, …). Jejich další složkou jsou aminokyseliny, které jsou základní stavební jednotkou buněk a také různé vitamíny.

Na trhu existuje řada značek kapslí podporujících erekci, jejich složení se může lišit. Podstatné je, že muži mají už i v tomto směru na výběr a nejsou odkázáni jen na jednu modrosfarbenú zázračnou tabletku. Tyto výživové doplňky neovlivňují pouze na zlepšení erekce, ale také zvyšují libido, zkvalitňují pohlavní styk a mají příznivý vliv i na prostatu.

Co se týče jejich působení, stačí užít doporučenou dávku před pohlavním stykem a chvíle rozkoše mohou začít. Pozor si však třeba dát na maximální povolený počet kapslí denně, který se NESMÍ překročit. Tobolky na zkvalitnění erekce nejsou vhodné pro osoby mladší 18 let a také pro ty, kteří mají problémy se srdcem a cévami. Pokud se muži bojí určité považují za netaktní při nákupu, v tomto směru mohou své obavy s jistotou zahodit. Osobně nemusí navštívit žádný obchod či lékárnu, kde by si kapsle zakoupili. Stačí si je jednoduše objednat přes internet a ani z diskrétního balení se nikdo nedozví, jaké tajemství se v balíčku skrývá.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě