• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Potraviny pro erekci

Potraviny a erekce

Muži, chtěli byste podpořit kvalitu a stav své erekce? Nejste spokojeni s tím, jak funguje vaše „mužská pýcha“ v posteli nebo jste už zažili nejedno zklamání? Pokud tomu chcete v budoucnosti předejít a zlepšit svou výkonnost, zkuste potraviny.

Stravování a jídelníček mají velký vliv na kvalitu sexuálního života u mužů, ať už mluvíme o pocitu vitality a energie, podpoře plodnosti, sexuálním apetitu nebo io zmiňované kvalitě ztopoření. Právě ovlivněním těchto dvou oblastí a to přes změnu skladby potravin umíte svoji výkonnost zlepšovat i zhoršovat.

Jak ovlivňuje jídelníček na erekci

Stravování je předmětem diskusí s ohledem na životosprávu, hmotnost nebo vyvážený přísun a výdej kalorií. Málokdo však ví, že má vliv i na sexuální život.

Mám na mysli konkrétní kvalitu erekce, čili vůbec schopnost ji dosáhnout, míru tvrdosti ztopoření, udržení erekce a dobu ztopoření. Stravování ovlivňuje pochopitelně nejen tyto oblasti sexuálního zdraví a výkonnosti, ale právě zde je asi poměr mezi jídelníčkem a viditelností vlivu potravin nejvíce jednoznačný a viditelný.

Stravování má na erekci negativní vliv, pokud:

 • je nepravidelné a nárazové, protože může zhoršovat metabolismus, zvyšuje tím hmotnost a nadváha je jeden z největších zabijáků erekce.
 • obsahuje nedostatek vitamínů, minerálů, zdravých mastných kyselin a aminokyselin působících na cévy, prostatu, testosteron a celý krevní oběh
 • je založeno na nezdravých jídlech s vysokým podílem solí, jednoduchých cukrů nebo látek zhoršujících kondici srdečně-cévní soustavy

Z uvedeného vyplývá, že pokud chcete posílit svou erekci, z jídelníčku by mělo vypadnout několik „běžných“ potravin. Jde o polotovary, mražené potraviny, sladkosti, chipsy, kalorická jídla typu pizza, fast food jídla, těžká jídla nebo i mastné maso.

Velmi důležité je i to, aby stravování bylo co nejzdravější a celkem v souladu se zdravým životním stylem. Jezte raději vícekrát do dne, ale menší porce, stravování by mělo být pravidelné, nepřejídejte se až do plnosti a nejezte těsně před spaním. To, co je dobré pro vaše srdce, cévy, metabolismus a váhu, to je dobré i pro erekci.

Nejlepší potraviny pro erekci a její podporu

Přejděme tedy rovnou k potravinám, surovinám a jídlům, které vám mohou do velké míry pomoci zlepšit váš sexuální život a to hlavně pokud jde o kvalitu erekce.

Zde jsou tipy na to, co byste měli zařadit do jídelníčku:

Chilli a kajenský pepř

Je všeobecně známo, že štiplavý pepř a koření způsobují roztažení cév a zvýšený krevní oběh. To se hodí pochopitelně pro lepší erekci a proto zařaďte do svého jídelníčku určitě jak syrové chilli papričky, tak podrcený kajenský pepř z nich.

Kakao

Kakaové boby obsahují antioxidanty a sloučeniny, které ovlivňují hladinu oxidu dusnatého. Jde o látku, která je v těle zodpovědná za zvýšení krevního oběhu a tedy i lepší zásobení penisu krví. Kromě toho kakao pomáhá také na správný krevní tlak.

Mořské plody

Dary moře jsou univerzální potravinou pro plodnost, potenci i pro podporu erekce. Mají mnoho zinku důležitého pro testosteron i omega-3 mastné kyseliny podporující krevní oběh a mužskou erekci. Jde hlavně o ústřice, humry, krevety a kraby.

Ryby

Výborným zdrojem omega-3 mastných kyselin, koenzymu Q10 a minerálů jsou i některé ryby. Tuňák, losos, treska, makrela nebo halibut by měly být součástí vašeho jídelníčku jak pro zlepšení erekce, tak pro podporu potence a plodnosti.

Vlašské ořechy

Ořechy obecně mají pozitivní vliv na zdraví kardiovaskulárního systému. O vlašských to platí ještě více a to zejména s důrazem na prokrvení genitálií. Minerály a stopové prvky v jejich obsahu podporují oxid dusnatý a působí i na optimální krevní tlak.

Koření

Nejen štiplavý pepř, ale i některé jiné druhy koření mají stimulační účinek na sexuální apetit, potenci a erekci. Do jídla byste měli pravidelně přidávat například zázvor, bazalku, oregano, šafrán, muškátový ořech, vanilku, rozmarýn, anýz a hřebíček.

Špenát

Obdobný účinek na cévy a krevní oběh, jako vlašské ořechy, má i špenát. Ten posiluje i krvetvorbu, což může mít také pozitivní vliv na kvalitu ztopoření. Kromě toho obsahuje mnoho minerálů a vitaminů podporujících libido a rovněž plodnost.

Česnek

Tato zelenina rozhodně nepatří mezi ty nejvíce oblíbené před ložními hrami, ale má výjimečné účinky na erekci. Díky obsahu minerálů, některých kyselin a aminokyselin má však pozitivní vliv na krevní oběh, erekci a pohlavní hormony.

Granátová jablka

Někomu chutnají, někomu méně, ale granátová jablka jsou rozhodně výbornou potravinou pro mužskou potenci. Antioxidanty nacházející se v nich zvyšují syntézu oxidu dusnatého, čímž zvyšují krevní oběh a prokrvení penisu. Zároveň snižují krevní tlak.

Červená řepa

Tato zelenina je bohatá na přírodní dusičnany, neboli nitráty, které se v těle podílejí na zvýšení hladiny oxidu dusnatého. Červená řepa jich obsahuje více, než ostatní zelenina a proto její pravidelnou a dlouhodobou konzumací umíte podpořit ztopoření.

Ovesná kaše

Asi není zdravější snídaně, jako je ta s ovesnou kaší. Kromě toho, že získáte spoustu vlákniny, dostanete do těla i množství minerálů a vitaminů pro potenci, například zinek, selen a vitaminy B, C a D. Ovesná kaše pomůže i se snížením cholesterolu.

Červený meloun

Vynikajícím zdrojem aminokyselin L-Arginin a L-Citrulin jsou také červené melouny. Právě tyto aminokyseliny jsou považovány za účinné přírodní stimulanty erekce, neboť pomáhají lepšímu krevnímu oběhu a tedy působí i na pevnější ztopoření.

Semínka

Slunečnicová, dýňová a lněná semínka patří k těm, které mohou nejvíce ovlivnit kvalitu erekce a podpořit ji. Jsou cenným zdrojem omega mastných kyselin a minerálů pro lepší potenci, zejména zinku, ale obsahují také mnoho zmíněných aminokyselin.

Fazole

Tato luštěnina je známá zejména pro své účinky na trávení, ale pomůže vám i v případě výkonnosti v posteli. Obsahuje aminokyselinu L-Arginin a také vitamíny skupiny B, což je kombinace ideální pro zvýšení potence a stimulaci kvality erekce.

Třešně

Ovoce je obecně prospěšné pro zdraví a v této kategorii je i množství druhů, které vám mohou pomoci v posteli. Jedním z nich jsou třešně s vysokým obsahem antokyanů, což jsou látky zlepšující krevní oběh, prokrvení penisu i celkově stav cév.

Cibule

Nejen česnek, ale i cibule má velmi podobné vlastnosti s důrazem na libido a erekci. Jde o afrodiziakum, které sice každému „nevoní“, ale má pozitivní účinky na pročištění střev i tvorbu testosteronu. Pomáhá také na srdce a celkem na lepší krevní oběh.

Med

Je zdravý, obsahuje spoustu vitamínu C a je i velmi chutný. Med můžete přidávat do koláčů, čaje i k masu, hodí se prakticky všude. Má spoustu zinku podporujícího potenci a draslíku, který má vliv na krevní oběh. Mužům může navrátit ztracené libido.

Avokádo

Zajímavým ovocem, které má unikátní postavení, je avokádo. Obsahuje vitamíny B i E, které mají význam pro potenci, zinek zvyšující testosteron a plodnost a kyseliny, které podporují krevní oběh. Pomáhá celkově na sexuální vitalitu a výkon.

Citrusové plody

Citrony, limetky, pomeranče nebo grepy, citrusy jsou u nás populární pro svou šťavnatost a zajímavou chuť. Jsou však také zdrojem vitamínu C, různých antioxidantů a stopových prvků podporujících hladinu oxidu dusnatého. Výsledkem je tak lepší erekce.

Černý rybíz

Na závěr jsem si nechal černý rybíz. Ne každému chutnají, ale pro vaši erekci budou pořádný „nakopávač“. Obsahují antioxidanty, minerály a stopové prvky zlepšující činnost srdce a krevního oběhu. Jsou v nich také flavonoidy podporující lepší erekci.

Co ještě pomáhá na podporu erekce

Kromě jídelníčku vám může pomoci s kvalitou erekce a sexuálního života i zlepšení životosprávy. Jedná se o pohyb a zejména omezení alkoholu a cigaret.

Kromě režimových opatření umíte udělat pro své sexuální zdraví a výkonnost i něco víc a přímo. Mluvím o podporných prostředcích určených speciálně pro muže, které mají za cíl posílit sexuální vitalitu a také zlepšit mužskou erekci. Na rozdíl od minulosti jsou na trhu již jen prověřené a kvalitní značky, které mají viditelné účinky.

Tyto produkty jsou zajímavé následujícími věcmi:

 • jsou dostupné bez vyšetření u lékaře a bez předpisu od něj
 • jde většinou o jednoduché tabletky a kapsle určené k spolknutí
 • ve složení jsou přírodní afrodiziaka a látky přirozené pro tělo
 • užívání je bezproblémové a bez vážných vedlejších účinků
 • dávkování už ani nemůže být jednodušší, stačí jednou za den
 • přípravky můžete brát příležitostně nebo pravidelně a denně

Uvedené přípravky a produkty lze koupit v lékařně, ale samozřejmě bez receptu, ale také přímo z pohodlí domova. Více značek má totiž vlastní eshop, kde si jen vyklikáte doručovací údaje a do pár dní vám kurýr donese balíček domů.

Užívání bývá standardně 30 až 60 minut před plánovaným pohlavním stykem, stačí pilulky v určené dávce spolknout a poté zapít vodou. Plusem je, že působí komplexně na sexuální zdraví a kromě podpory erekce vám mohou pomoci i v jiných oblastech, zejména pokud jde o sexuální apetit, zlepšení plodnosti a některé i na delší styk.

💡Ověřený tip: podpůrné prostředky značky eJoy®

Jelikož já sám mám dostatek zkušeností s výše uvedenými preparáty a produkty, mohu si dovolit jejich srovnání. Přestože na trhu je více zajímavých značek, ze všech stojí za pozornost jistě zejména eJoy®. Výrobce je na trhu již více než 5 let.

Zvolíte-li si tento přípravek, získáte tyto výhody:

 • značka má ověřenou zahraniční recepturu z Velké Británie
 • složení je čistě přírodní, v obsahu jsou přírodní afrodiziaka
 • díky minerálům a vitaminům podpoříte erekci i plodnost
 • nemusíte absolvovat vyšetření u lékaře a ani mít recept
 • nákup vyřídíte přímo z pohodlí domu přes oficiální eshop eJoy®
 • výrobce nabízí garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti

Pokud se rozhodnete pro koupi eJoy®, získáte komplexní účinky. Ty vyplývají ze složení kombinujícího rostlinné afrodiziaka typu Maca, Tribulus nebo Saw Palmetto, vitamínů, minerálů a aminokyselin. Značka má v nabídce i speciální produkt eJoy® LONG, který obsahuje ženšen a pomáhá na prodloužení erekce a oddálení ejakulace.

Působení samotného eJoy® je v těchto oblastech:

Zlepšení a podpora erekce: Jelikož o erekci nám jde v první řadě, účinek přípravku je nejvíce patrný zejména v této oblasti. Jsou za tím afrodiziaka i aminokyseliny L-Arginin a L-Citrulin, které pomáhají na krevní oběh a lepší prokrvení penisu.

Vliv na potenci a plodnost: Co se týká potence a plodnosti, díky Tribulusu a také obsahu minerálu zinek má eJoy® pozitivní vliv i na tuto oblast. Zmíněné složky mají podpůrný účinek na zrání spermií a celkově na spermiogenezi.

Stimulace sexuálního apetitu: Důležitým faktorem pro sexuální výkonnost muže je také libido, čili chuť na sex. Jeho nedostatek může také ovlivnit kvalitu erekce a proto je dobré jej podpořit. O to se starají afrodiziaka Tribulus Terrestris a Maca.

Vlastní zkušenosti a závěrečné shrnutí

I na základě vlastních zkušeností mohu potvrdit, že změnit jídelníček a stravování má viditelně pozitivní účinky na kvalitu erekce a výkonnosti v posteli.

Změnu jídelníčku doporučuji doplnit o následující:

 • snažte se mít zdravější způsob stravování s ohledem na pravidelnost, menší porce, omezení jídla před spaním a vyvážené porce během dne
 • snažte se minimalizovat negativní faktory související s životním stylem, zejména jde o kouření, konzumaci alkoholu a nedostatek spánku v noci
 • mimořádně důležitý je i pohyb, kde je ideální skloubit přirozený pohyb ve stylu chůze s aktivnějším, například běh, plavání nebo nějaký sport
 • pokud jde o fyzickou aktivitu, zde se snažte skloubit pravidelnou a dlouhodobou aktivitu spolu s intenzivnějším cvičením, pomáhá to i na testosteron a libido
 • doporučuji nezapomínat ani na odpočinek, jak během dne, tak v noci, protože ten je důležitý pro regeneraci sil, které budete potřebovat v posteli
 • na erekci a její kvalitu mají vliv i stres a napětí, snažte se je proto omezit minimalizováním propracovanosti nebo časového shonu

Tak, jak jsem také zmínil výše, důležitou roli v podpoře kvalitního výkonu v posteli a ve zlepšení erekce hrají i přírodní afrodiziaka a podporné prostředky. Ty vám určitě doporučuji vyzkoušet i na základě vlastní pozitivní zkušenosti.

Kombinace změny jídelníčku, vyššího příjmu potravin s pozitivním vlivem na krevní oběh, libido a potenci a specializovaných podpůrných preparátů pro muže je to nejlepší, co můžete udělat. Naopak, tou nejhorší možností je, budete-li jakékoli potíže v této oblasti ignorovat. Nic se nezlepší, spíše naopak, jen se to zhorší.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě