• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Předstíraný orgasmus? Snadno ho odhalíte!

Po sexu zakončeném pořádně silným orgasmem touží každý z nás. Vždyť proto se sexu oddáváme. Vede nás k němu touha po požitku, splynutí, vyvrcholení. Ne každému je však souzeno znát pocit dosažení orgasmu. Někdo nezná sílu orgasmu po celý svůj život, jiným se podaří jeho slast pocítit jen zřídka. Podle různých průzkumů dosáhne pouze 30% lidí oddávajících se sexuálním hrátkám vyvrcholení v podobě orgasmu pravidelně. Existují různé způsoby jak docílit orgasmus. Pokud vás partner k sexu nepřivede při klasickém styku, zkuste to jinými „náhradami“. Orální sex, erotické pomůcky, masturbace. Nejhorší, co může partner či partnerka udělat pokud se mu nedaří dosáhnout orgasmu, je předstírat ho. Proč odchází k předstírání? Buď nechce partnerka partnerovi ublížit nebo chce mít sex rychle za sebou.

Odhalení bolí

Obou. Pokud partnerka předstírá orgasmus a později nato partner přijde (případně se mu sama přizná), jeho sebevědomí velmi utrpí. Výčitky, že nedokáže ženu uspokojit a ona se uchýlila ke lži a předstírání, snášejí muži velmi těžko. A když se trápí muž, začne se trápit i jeho milující partnerka a začarovaný kruh začíná. Pokud se jednalo jen o jednorázový styk případně rychlovku s neznámým nebo neznámou, na nedokonalý sex oba rychle zapomenou. Pokud se však chybějící orgasmus případně jeho předstírání objevuje v trvalém vztahu pravidelně, situaci je třeba řešit.

Jak poznáte předstírání?

Muže prostírající orgasmus žena odhalí ihned. A vlastně, nač by to muž dělal? A existuje vůbec takový muž? Při opačném garde je to náročnější. Zvukové projevy dokáží zavádět. Žena může nahlas dýchat, vzlykat, křičet a muž si myslí, že je v sedmém nebi. No opak může být pravdou. Důležité je všimnout si několik věcí. První je vlhkost. Po dosažení ženského orgasmu „vyplaví“ vagína zvýšené množství tekutiny. Vzácně se dokonce můžete setkat s ženskou ejakulací, kdy je tekutina produkovaná v opravdu viditelném množství. Dalším znakem jsou vaginální stahy, takzvané kontrakce. Vagína výrazněji obepne penis, nelze tento pocit přehlédnout. Mnoha mužům stahy dokonce urychlí nástup vyvrcholení. Dalším tělesným projevem je napnutí celého těla. Cítíte, jako by žena dostala křeč, který se nechce vytratit. I toto je znak, že skutečný orgasmus přichází. Posledním důkazem, který můžete pocítit na „vlastní ruce“ jsou vztyčené bradavky. Stojí v pozoru, jsou na dotek tvrdé, pevné. Pokud ani jeden z těchto projevem při sexu nepozorujete, no vaše partnerka sténá o sto šest, zřejmě jde opravdu o předstíraný orgasmus.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě