• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Přírodní afrodiziaka

Afrodiziaka jsou látky, které dokáží prodloužit a zintenzivnit příjemné chvíle s partnerem. Některé z nich konzumujeme běžně, aniž bychom si byli vědomi jejich vedlejšího účinku na naše libido a o jiných jste možná ještě ani neslyšeli. Tak či onak, tyto látky můžete použít při vaření a okořenit si tak nejen večeři ale i noc. Nápomocné jsou právě v této dobře, kdy jsou lidé neustále ve stresu, zahlceni prací a vyčerpaní. Protože tyto faktory dokáží pořádně snížit sexuální touhu.

Co to vlastně afrodiziaka jsou?

Afrodiziakům se již od nepaměti připisovala velká síla a lidé je považovali za něco magické, protože si je účinky nedokázali vysvětlit. Dnes víme, že afrodiziaka jsou látky, které působí na naši mysl. Dokáží ji omámit, vyvolat sexuální vzrušení a napětí. Působí na všechny naše smysly a povzbuzují jejich funkci.
Existuje několik forem – buď čistě přírodní, které běžně používáme v kuchyni nebo ve formě tablet, které obsahují ještě jiné povzbuzující látky. Po jejich požití se dostaví dobrá nálada a měli byste se cítit opravdu dobře.

Ženšen

Nejúčinnějším afrodiziakem je právě ženšen, který se svým složením podobá lidské hormony. Je velmi rozšířený po celém světě a to nejen jako afrodiziakum, protože dobře ovlivňuje celé tělo. Dokáže zlepšit paměť, zvyšuje schopnost soustředění a snižuje pravděpodobnost únavy. Lidé již od pradávna věřili v to, že tvar plodiny určuje orgán, pro který je prospěšný. Viděli jste už kořen ženšenu? Kromě jeho vlivu na celkové zdraví a na výšku libida, se používá i při léčbě erektilní dysfunkce. Je to z toho důvodu, že ženšen dokáže zvýšit teplotu těla, díky čemuž krev cirkuluje rychleji a zprůchodní tak celý pohlavní úd. V obchodech ho najdete ve formě prášku, tablet i tekutých výtěžcích.

Maca

Nazývaná také peruánský ženšen, stejně patří mezi silné afrodiziaka. Maca zvyšuje výdrž a vytrvalost, čímž zlepšuje sexuální výkon. Podporuje zvýšení energie a libida u žen iu mužů. Rovněž pozitivně ovlivňuje erektilní dysfunkci, depresi, růst vlasů a redukci hmotnosti. Často se využívá při léčbě neplodnosti, protože zvyšuje pohyblivost a množství spermií. K dispozici je nejčastěji ve formě prášku.

Ústřice

Svým tvarem ani chutí nepůsobí lákavě, ale podle jejich složení jsou po mateřském mléce druhou nejvýživnější potravinou na světě. Navíc patří i mezi vynikající afrodiziaka. Milovníci ústřic doporučují konzumovat jejich syrové, s troškou citrónu. Ústřice obsahují aminokyseliny a dokonce i látku podobnou našim hormonům. Avšak pozor, ústřice obsahují velké množství tuku i cholesterolu, takže jejich nejezte ve velkém.

Kotvičník zemní

Vznikající látka, která posiluje mužské libido. Díky přírodním hormonům, které se nacházejí v její listech, podporuje tvorbu mužského pohlavního hormonu a zároveň povzbuzuje chuť na sex. Některé výzkumy dokazují, že po požití kotvičníku, se množství testosteronu zvýší až o třetinu. Podobný účinek jako na muže, má samozřejmě i na ženy. U těch se navíc využívá při menopauze, na její lehčí průběh. Mimo to, zlepšuje fyzickou aktivitu, podporuje regeneraci, prospívá při chorobách močových cest a upravuje krevní cukr. Nejčastěji ho najdete ve formě prášku, kapslí nebo jako čaj.

H6: Další afrodiziaka

 • Čokoláda
 • Jahody, broskve, ananas
 • L-arginin
 • Ginko biloba
 • Koření – vanilka, skořice, rozmarýn, šalvěj, zázvor, chilli, koriandr
 • Med
 • Zelený anýz
 • Rajčata, celer
 • Česnek
 • Křen
 • Lanýže
 • Hořčice

Přípravek na podporu libida, erekce a zdravého sexuální života s přírodních látek eJoy.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě