• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Problém rychlé ejakulace

Mužské problémy spojené s intimní stránkou života nespočívají jen v erektilní dysfunkcí – tedy poruchách erekce. Předčasná ejakulace se vyskytuje u mužů dokonce častěji než nedostatečné ztopoření penisu. Sexuální akt se pořádně ani nezačne a už i končí.
Než by si oba zúčastnění přáli. Jelikož k uspokojení partnerky nestihne dojít, pocit zklamání se projevuje na obou stranách. Je otázce, jaký časový limit pro dosažení ejakulace se považuje za běžný a který je již za hranicemi normální ejakulace. Existuje množství mužů, jejichž samotný pohlavní akt trvá ani ne minutu. Když tento problém přetrvává delší dobu, je třeba ho řešit.

Psychologické příčiny

Někteří muži se se slabou výdrží setkávají zejména na začátku vztahu při nové partnerce. Stres z toho, aby ji dokázali uspokojit se přetaví do pravého opaku a k ejakulaci dojde předčasně. V podobné situaci se ocitají i mladí muži, kteří se sexuální aktivitou začínají. Způsobují ji vysoké hladiny hormonů. V obou případech se po určitém čase tento problém většinou vyřeší sám díky nabírání nových zkušeností. Další příčinou rychlé ejakulace je delší absence pohlavního styku. Při pravidelném sexu se iv tomto případě problém upraví. Existuje však skupina mužů, které trápí předčasná ejakulace dlouhodobě a nevědí si s ní poradit, dokonce mohou upadnout do deprese.

Když nejde o psychiku

Iniciátorem časné ejakulace může být uzdička na spodní straně žaludu, pokud je zkrácena, ale i jiné vrozené vady. Problém se zkrácenou uzdičkou lze napravit jednoduchým operačním zásahem. Dále mohou předčasnou ejakulaci způsobovat záněty – žaludu, předkožky nebo prostaty. Prostata je důležitým orgánem ovlivňujícím potenci a ejakulaci. V případě, že se jí neléčené záněty přetavili do chronického onemocnění, může i to způsobovat předčasné vyvrcholení. Muži by měli při jakýchkoliv neobvyklých projevech v oblasti genitálií navštívit lékaře, který vyloučí nebo potvrdí onemocnění a doporučí jim opatření pro dosažení nápravy. Pokud muž netrpí bolestmi, častým močením, svěděním či jinými projevy a je si jistý, že problém má původ v psychice, může zkusit prodloužit trvání milostného aktu přirozeně. Před plánovaným pohlavním stykem je vhodná masturbace a po samotném rychlém vyvrcholení zkusit o pár minut druhé kolo, které by mělo mít lepší výsledek. Při delším neúspěchu mohou přijít na řadu i léky – lékaři předepisují antidepresiva a léky na oddálení ejakulace. Pokud jsou muži spíše zastánci přírodních léčiv, je pro ně vhodné užívání vitamínových doplňků na zkvalitnění erekce.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě