• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Proč ženy nemají rádi striptýzové bary?

 

Každý muž se občas potřebuje odreagovat od stereotypu a namísto večera stráveného se svou polovičkou se rozhodne vyrazit si do společnosti s kamarády. Pánská jízda se většinou odehrává za účasti dostatečného množství alkoholu a střídání barů ve městě či okolí nebývá výjimkou. Spanilá jízda se v mnoha případech končí návštěvou striptýzového baru či klubu. Pokud se ve městě právě rozjíždí diskotéka s výstupem striptérky či go-go tanečnic, pány na návštěvu velmi přesvědčovat netřeba. Vždyť zabavit je třeba. Proč nejsou partnerky takovým závěrům pánské jízdy nadšené?

Ach ta žárlivost …

Už jen samotný fakt, že muž nestráví večer se svou partnerkou, ale místo ní upřednostní kamarádů, nenajde u mnoha žen pochopení. Ženám vůbec nevadí, pokud s přítelem tráví každou volnou chvíli a už vůbec nepovažují společné večery za stereotypní. Řekněme si však na rovinu, muži jsou prostě jiní. Od ženy si občas potřebují takříkajíc odpočinout a ventilovat se mezi kamarády, s nimiž zažijí kopec zábavy a zapomenou na problémy. Prvotní je tedy žárlivost na kamarády. Pokud se žena dozví, že jsou páni na cestě do striptýzového baru, žárlivost se stupňuje. Co když mu jedna z nich padne do oka a zatouží po ní? Co když ho svede? V ženské hlavě se najednou promítá řadu otázek a samozřejmě nemají velmi pozitivní podtón. Jednoduše se bojí, že se striptérka příteli až příliš zlíbí. Co by mohlo následovat potom? Žena hned vidí svého partnera v posteli s jinou a to je další důvod, proč ženy tyto bary nemají rádi. Strach z nevěry.

Dokonalejší striptérka

Co když bude některá krásnější než já? Co když bude mít dokonale vytvarované tělo? Tato skupina žen sice partnerovi věří, ale i tak její mysl nedovolí zůstat klidnou. Přichází strach z porovnávání. Po návštěvě striptýzového baru může podle ní vnímat muž partnerku jinak než před tím. Více si všímá její tělo, pohyby, nedokonalosti, vzpomíná na tělo striptérky a dokonce může ženu nabádat, aby provedla určité změny (které se mu dostaly do podvědomí díky viděné striptérce).

Já ti nestačím?

I toto je jeden z argumentů, kterým ženy bojují proti návštěvě striptýzového baru. Větičky velmi oblíbená i při sledování porna, pokud jej ženy namísto sledování s partnerem odsuzují a partnerovi se snaží shlédnutí lechtivých vidí zakázat. Žena má pocit, že nejste s její sexuálními výkony spokojený, že vás dostatečně nepřitahuje a proto potřebujete své choutky ukojit někde jinde.

Jak si návštěvu strip baru před ženou obhájit?

Žena musí pochopit, že do baru nejdete s kamarády za účelem hledání její náhrady. Jednoduše jí vysvětlete, že bary tohoto druhu považují muži za rekreační prostory, ve kterých se s partou zabaví a nemyslí na problémy každodenního života. Určitě neslouží k hledání potenciální partnerky či porovnávání jejího těla s těmi veřejně vystavovanými.

 

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě