• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Prodloužení pohlavního styku

Delší styk díky správné poloze

S přibývajícím věkem se mění délka pohlavního styku. Někteří páni trpí sníženou kvalitou erekce, což může způsobit delší, ale nepříliš intenzivní zážitek. Druhou skupinu párů zase slabá erekce odrazuje a sex končí předčasně. Existují i ​​muži trpící předčasnou ejakulací, která také není dvakrát potěšující. Jak si zajistit delší a intenzivnější pohlavní styk?

Správná poloha pomáhá

Pokud potřebujete pohlavní styk prodloužit a zkvalitnit, musíte zvolit vhodnou polohu. Každému páru vyhovuje něco jiného, ​​proto je třeba zkoušet, zkoušet a zkoušet. Nejlepší je vzít do ruky Kamasutra, jít polohu po poloze a sami přijdete na to, co vám nejvíce vyhovuje. Jelikož má každý člověk erotogenní zóny na jiných místech, každému vyhovuje jiná rychlost milování a ne všichni jsou ochotni vyzkoušet i krkolomnější polohy, třeba najít v sexuálním partnerství kompromis. V případě, že toužíte po delším milovaní, doporučuje se praktikovat polohy „tělo na tělo“, tedy velmi těsné, intimní. Při těchto polohách můžete partnerce či partnerovi hledět přímo do očí a prociťovat příchozí orgasmus společně. Pokud máte málo času a toužíte po rychlém, ale intenzivním orgasmu, nejlepší poloha je na koníčka. Ať už bude partner ležet a partnerka bude navrchu nebo bude partnerka na čtyřech a partner do ní vznikne zezadu, intenzivní orgasmus je jistý. Naopak, pokud máte dostatek času, neváhejte vyzkoušet tantru. Při zachování správného postupu tantrického sexu zažijete opravdu silný a dlouhotrvající orgasmus, ale tato technika vyžaduje dostatek trpělivosti a dodržování jistých pravidel.

Takto ne

Myslíte si, že předčasné ejakulaci zabráníte, pokud budete myslet na něco neerotické? Uvažujete při sexu nad smyslem života, nepořádkem v bytě, pracovními problémy či vařením? Děláte obrovskou chybu! Při sexu se věnujte jen sexu a to i myšlenkami! Není nic horšího než pustit při sexu uzdu myšlení. Kromě toho, že nebudete vůbec soustředění na to, co děláte a tím se obíráte o příjemné pocity, můžete zmást i partnerku. Ta velmi rychle vycítí, že jste myslí mimo a znepříjemníte jí tak potěšení ze sexu. Kdysi sice doporučení znělo: ejakulaci oddálit, když budeš myslet na něco asexuálně, ale tato rada není velmi správná.

Přerušovaný styk

Na prodloužení sexuálního požitku občas pomáhá i přerušovaný styk, ale ne u všech párů. Princip sice zní jednoduše – přestat se stimulací jakmile partner cítí, že přichází vyvrcholení, ale ne vždy je to jak snadné. Mnozí muži zkrátka neumějí svůj pud ovládat a i přesto, že cítí přicházející ejakulace, nevědí přestat. Chce to jen cvik a pevnou vůli. Ti, kterým přerušovaný styk nedělá problém, mají vyhráno. No i zde si třeba dávat pozor – často se totiž stává, že pokud před přeruším sexu přicházel orgasmus i na partnerku, po jeho přerušení se už k němu nemusíte dopracovat.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě