• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Ranní erekce jako projev dobrého zdraví

Ranní erekce je vyvolána reflexivní, zapříčiňují ji fyziologické procesy v těle. Podle různých výzkumů mají tento druh erekce už miminka – chlapci během vývinu v bříšku. Erekce v ranních hodinách je v podstatě projevem výborného mužského zdraví. Znamená, že v mužském těle se nachází dostatek mužského pohlavního hormonu testosteronu, že je penis zásobován dostatečným množstvím krve a také že celkový zdravotní stav muže je v naprostém pořádku. Není výsledkem erotických snů, jak si mnoho žen myslí. Když se partner probudí se vztyčenou pýchou, podezřívají ho z nekalých erotických představ s jinými ženami a vznikají zbytečné konflikty. Pravdou však je, že penis dokáže během noci reagovat i na drobnější podněty – například dotyk s partnerkou, kontakt s peřinou a podobně. Během noci se erekce vícekrát opakuje, přičemž trvá několik minut a v ranních hodinách „kulminuje“ díky zvýšené hladiny hormonů. Druhým důvodem ranní erekce může být plný močový měchýř, protože penis často probouzí k činnosti i díky vnitřním podnětem v těle.

Když už přišla …

… tak ji využijte! Ráno máte přece plno energie a erekci, která se dostavila „bez práce“, si velmi snadno udržíte. Ranní sex je lepší a účinnější než několikahodinové cvičení v posilovně či fitness centru. Jaké jsou výhody ranního sexu? Pomáhá zlepšovat činnost srdce, zvyšuje hladiny pohlavních hormonů, odbourává stres, zlepšuje náladu, spaluje kalorie a dokonce zlepšuje vzájemný vztah mezi partnery. Kromě toho je vhodné praktikovat sex v ranních hodinách i pokud se snažíte o zplození dítěte, protože jsou právě ráno hodnoty hormonů vyšší než v jiných částech dne.

Pokud se nedostaví

Ranní erekce je v naprostém pořádku. Problém by mohl nastat v případě, že se delší dobu ranní erekce nedostaví. Pokud jde jen o krátkodobý jev, tedy pár dní se ráno neobjeví a pak se „vrátí“, vše je v pořádku. Zřejmě jste jen procházeli náročnějším stresujícím obdobím, případně jste překonali určité onemocnění a chybějící erekce byla její důsledkem. V případě, že se ranní erekce vytratila a chybí delší dobu, měli byste pátrat po příčině. Důvodů může být několik. Buď je penis nedostatečně prokrvován, což může souviset se začátkem jiného onemocnění (problémy se srdcem, cévami, vysokým cholesterolem či jiným onemocněním ovlivňujícím krev, příznak neurologického onemocnění či rozházený hormonální profil) nebo je důsledkem psychologického problému, například deprese případně dlouhodobý stres. Problém chybějící ranní erekce je možné řešit několika způsoby. Navštívit můžete lékaře a pokud vyloučí jiné onemocnění, můžete začít užívat přírodní vitaminové doplňky pro muže, které obsahují výtažky různých rostlin. Díky pravidelnému užívání přírodních kapslí se upraví hormonální hladina, zlepší se prokrvení a postupně se dopracujete ik úpravě erekce.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě